مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی مولانا در دامغان تمدید شد

سمنان-ایرنا- دبیر جشنواره ملی دانشگاهی "مولانا" گفت: فرصت ارسال آثار به نخستین دوره از این جشنواره، به منظور حمایت از هنردوستان، تا ۱۵ مردادماه ۱۴۰۰ تمدید شد.

محمدامین بدیعی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا، بیان کرد: با توجه به استقبال و درخواست برخی از شرکت کنندگان، با پیشنهاد دبیرخانه جشنواره مهلت ثبت نام و ارائه‌ آثار تا ۱۵ مرداد ماه ۱۴۰۰ تمدید شد.

وی ادامه داد: صاحبان آثار می‌توانند از طریق شناسه جشنواره به نشانی "@molanafestival" در فضای مجازی ، آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند. 

بدیعی تصریح کرد: تاکنون بیش از ۴۰۰ اثر در بخش "رقابتی"و "ویژه" ، توسط دبیرخانه جشنواره از متقاضیان دریافت شده است. 

وی اضافه کرد: نخستین دوره از جشنواره مولانا در ۲ بخش "رقابتی"و "ویژه" در شاخه های گویندگی، دوبله، اجرا و سخنوری، پادکست، روایت داستان، نمایشنامه صوتی و سایر تولیدات مربوط به هنر صدا در ۲ شاخه فردی و گروهی برگزار می‌شود.

بدیعی خاطرنشان کرد: افراد علاقمند می‌توانند آثار خود را در بخش گویندگی شامل دکلمه، گویندگی تیزر تبلیغاتی، خبر، روایت داستان و در بخش دوبله شامل دوبله انیمیشن و دوبله فیلم ارسال کنند. 

وی افزود: جشنواره ملی مولانا به عنوان عرصه تجلی توانمندی‌ها و اسـتعدادهای ارزشـمند تمام علاقمندان به صدا و گویندگی و بستر مناسبی برای انعکاس ظرفیت‌های قابل توجه آن‌ها است. 

به گزارش ایرنا، جشنواره ملی مولانا در شهریور ماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود و مهلت ارسال اثر در بخش "ویژه" این جشنواره تا پایان جشنواره است. 

دانشگاه دامغان در حال حاضر بیش از چهار هزار و ۵۰۰ دانشجو دارد که در ۷۲ رشته و گرایش در هشت دانشکده دانشگاه این دانشگاه دولتی تحصیل می‌کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha