عذرخواهی نماینده المپیکی تنیس روی میز از مردم ایران

تهران - ایرنا - تنها نماینده تنیس روی میز ایران پس از حذف از بازی های المپیک، از همه مردم ایران بابت این اتفاق عذرخواهی کرد.

به گزارش ایرنا، پس از حذف زودهنگام نیما عالمیان ملی پوش تنیس روی میز ایران از رقابتهای المپیک توکیو، وی به دلیل اعتراض های پی در پی به نحوه قضاوت داور این دیدار و حذف از المپیک توکیو از ملت ایران عذرخواهی کرد.

عالمیان ضمن عذرخواهی از ملت شریف ایران به دلیل باخت به نماینده انگلیس، بابت حرکت نابجا در انداختن راکت به روی میز ابراز تاسف و پشیمانی کرد و دلیل این اتفاق را ایرادات مکرر داور به نحوه سرویس زدن در لحظات حساس بازی دانست.

ورزشکار المپیکی ایران گفت: دنبال بهانه برای باخت نیستم اما فیلم بازی وجود دارد و می توان دید داور در لحظات حساس، روی پوئن های مهم از من یک سری خطاهای سرویس گرفت که در نتیجه بازی تاثیر زیادی داشت. اینکه تصمیم داور مغرضانه بود یا نه را نمی دانم اما طی نامه رسمی فدراسیون ایران به فدراسیون جهانی تنیس روی میز این مشکل مورد پیگیری قرار می گیرد.

تنها المپین تنیس روی میز ایران افزود: تمرینات بسیار زیادی را انجام دادم و تلاش بسیاری کردم تا در آوردگاه المپیک نتیجه ای مطلوب را بگیرم تا دل مردم شریف ایران را شاد کنم اما شرمنده هستم که نتوانستم باعث شادی شما بشوم و باید بگویم جو و فشار روانی میدان بزرگ المپیک در این ناکامی بی تاثیر نبود.

عالمیان در پایان گفت: از تمام کسانی که من را با انرژی مثبت حمایت کردند تشکر و قدردانی می کنم و امیدوارم بتوانم در بازی های آسیایی ،جهانی و المپیک آینده جبران کنم و موجبات شادی هموطنانم را فراهم کنم.

گفتنی است نیما عالمیان امروز  در مرحله گروهی بازی های المپیک، با قبول شکست برابر حریفی از انگلیس از دور مسابقات کنار رفت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha