ذوب آهن در آستانه ۶ تایی شدن در شهرآورد؛ نوبت توقف سپاهان است

تهران- ایرنا- سپاهان حدود سه سال و نیم است که به همشهری خود نباخته و حالا به دنبال ثبت چهارمین پیروزی در ششمین تقابل اخیر است.

به گزارش ایرنا، جذاب‌ترین بازی هفته بیست و نهم بدون شک جدال بین ۲ تیم اصفهانی حاضر در لیگ برتر فوتبال ایران یعنی سپاهان و ذوب آهن است. سپاهان برای ماندن در کورس قهرمانی و ذوب برای بقا در لیگ برتر نیاز به پیروزی در این مسابقه دارند.

این چهلمین جدال ۲ تیم در لیگ برتر خواهد بود. در ۳۹ بازی قبلی ۱۸ پیروزی برای سپاهان، ۱۱ برد برای ذوب آهن و ۱۰ تساوی به بار آمده است. طلایی پوشان موفق به زدن ۵۴ گل شده اند و در طرف مقابل ۳۵ گل برای تیم سبز و سفیدپوش به ثمر رسیده است.

ذوب آهن بعد از پیروزی در بازی برگشت لیگ هفدهم دیگر موفق به شکست سپاهان نشده است. این برد با سرمربیگری امیر قلعه نویی و با نتیجه ۲ بر یک به ثبت رسید. حالا از آن پیروزی حدود سه سال و نیم می گذرد و در پنج دیدار بعدی هیچ بردی برای گاندوها به دست نیامده است.

ذوب آهن در آستانه ۶ تایی شدن در شهرآورد؛ نوبت توقف سپاهان است

در این پنج بازی آخر سه برد برای سپاهان و ۲ تساوی به ثبت رسیده است. طلایی پوشان به ترتیب یک در میان بازی ها را برده اند و به تساوی رسیده اند و با توجه به این قاعده باید منتظر تساوی در دیدار پیش رو باشیم. اتفاقی که اصلا به مذاق هیچ یک از ۲ تیم خصوصا سپاهان خوش نخواهد آمد.

  این سومین شهرآورد مجتبی حسینی خواهد بود. او در برهه قبلی حضورش در ذوب آهن یک برد و یک باخت را در دربی به دست آورد.در سوی مقابل محرم نویدکیا در تنها شهرآورد قبلی خود به عنوان سرمربی با برتری از زمین خارج شد. دیدار رفت همین فصل بود که سپاهان موفق شد با نتیجه سه بر یک فاتح بازی با همشهری خود شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha