ترکیب اصلی تیم ملی والیبال ایران در بازی با لهستان مشخص شد

توکیو- ایرنا- ترکیب اصلی تیم ملی والیبال ایران برای بازی امروز مقابل لهستان در بازی‌های المپیک توکیو مشخص شد.

به گزارش ایرنا، تیم ملی والیبال ایران از ساعت ۱۵:۱۰ امروز (شنبه) در نخستین بازی خود در بازی‌های المپیک توکیو به مصاف لهستان می‌رود.

سعید معروف، سید محمد موسوی، امیر غفور، میلاد عبادی‌پور، میثم صالحی، علی اصغر مجرد و مهدی مرندی بازیکنان شروع‌کننده ایران در بازی امروز خواهند بود.

امیر خوش‌خبر و سیامک افروزی سرپرست و فیزیوتراپ تیم ملی والیبال ایران در این مسابقه تیم را همراهی نمی‌کنند. مسوولین ستاد برگزاری مسابقات، پس از ۶ تست منفی کرونا، خوش‌خبر و افروزی را در اتاق‌هایشان در حالت انتظار قرار داده‌اند.

تیم ملی والیبال با اولین گروه کاروان ایران ۲۶ تیر به توکیو پرواز کرد. با اینکه آنها با ۲ تست منفی قبل از پرواز به فرودگاه ناریتا وارد شدند و با جواب منفی تست هم اجازه خروج گرفتند و حتی تست های ۶ روز گذشته آنها منفی بوده اما با تصمیم مسوولان برگزاری بازی ها، به دلیل اینکه در پرواز دوحه به توکیو آزمایش یک مسافر در چند ردیف آنطرف‌تر در هواپیما مثبت اعلام شده باید منتظر تصمیم کمیته برگزاری مسابقات بمانند و در بازی امروز با لهستان هم همراه تیم نخواهند بود.

مسابقات والیبال المپیک توکیو در ۲ گروه ۶ تیمی برگزار می‌شود. در پایان مرحله مقدماتی، چهار تیم برتر هر گروه به مرحله حذفی صعود می‌کنند و به صورت ضربدری به مصاف هم می‌روند.

برزیل، آمریکا، روسیه،‌ فرانسه، تونس و آرژانتین در یک گروه قرار دارند و ایران به همراه لهستان، ژاپن، کانادا، ونزوئلا و ایتالیا در گروه دوم به میدان می‌روند.

برنامه مسابقات تیم ملی والیبال ایران در مرحله گروهی المپیک توکیو به وقت تهران

شنبه ۲ مرداد، ساعت ۱۵:۱۰ ایران - لهستان

دوشنبه ۴ مرداد، ساعت ۴:۳۰ ایران - ونزوئلا

چهارشنبه ۶ مرداد، ساعت ۴:۳۰ ایران - کانادا

جمعه ۸ مرداد، ساعت ۱۵:۱۰ ایران - ایتالیا

یکشنبه ۱۰ مرداد، ساعت ایران - ژاپن

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha