۲ مرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۵:۱۷
کد خبرنگار: 2060
کد خبر: 84414429
۰ نفر

برچسب‌ها

تفریغ بودجه شهرداری مشهد مصوب شد

مشهد- ایرنا- لایحه تفریغ بودجه سال ۹۹ شهرداری مشهد با ۴۱ تبصره روز شنبه در نشست علنی شورای اسلامی شهر مشهد به تصویب اعضا رسید.

رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد در این خصوص اظهار کرد: تفریغ بودجه سال ۹۹ شهرداری مشهد از حیث منابع در حوزه عمومی و اقتصادی با مبلغ ۱۹۷ هزار و ۶۰۱ میلیارد ریال نسبت به اصلاح بودجه سال پیش از آن ۱۴ درصد افزایش دارد.

بتول گندمی افزود: از حیث مصارف نیز تفریغ بودجه شهرداری مشهد مبلغ ۱۸۴ هزار و ۷۸ میلیارد و ۷۴۹ میلیون ریال  است که نسبت به اصلاح بودجه سال ۹۹ افزایش ۱۰ درصدی دارد.

تصویب لایحه توافق با شرکت صنعتی و کشاورزی شیرین خراسان مالک اراضی موسوم به قند شیرین از دیگر مصوبات جلسه علنی امروز شورای اسلامی شهر مشهد بود.

گندمی در این خصوص نیز گفت: بر  اساس این مصوبه، به شهرداری مشهد اجازه داده شد به منظور تامین سرانه‌های خدماتی فضای سبز، درمانی، تجهیزات شهری و کاربری انتفاعی در پهنه شرقی مشهد، نسبت به تمدید و اجرایی کردن صلحنامه اسفندماه سال ۱۳۹۹ در محدوده ۵.۱۵۳ هکتار از اراضی شرکت صنعتی و کشاورزی شیرین خراسان، پس از ابلاغ مصوبه کمیسیون ماده ۵ قانون شورای عالی شهرسازی و معماری ایران اقدام کند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha