مددی: «ثریا آقایی» شرایط خوبی دارد، امیدوارم دوشنبه روز ما باشد

تهران - ایرنا - نایب رییس بانوان فدراسیون بدمینتون، گفت: «ثریا آقایی» روز دوشنبه باید به مصاف حریف خود برود و در آمادگی کامل قرار دارد.

«فریبا مددی» در گفت‌وگو با ایرنا با اشاره به شرایط و وضعیت آمادگی تنها بانوی المپیکی بدمنیتون ایران ادامه داد: آقایی در شرایط خوبی قرار دارد و آماده حضور در مسابقه است.

 وی افزود: تمهیدات لازم برای حضور این بانوی ورزشکار در بازی‌های المپیک در نظر گرفته شده و او نیز در این مدت با تمرینات منظم و پشتکاری مثال زدنی، خود را برای حضوری شایسته در المپیک توکیو آماده کرده است و امیدوارم روز دوشنبه بتواند عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذارد.

ثریا آقایی از گروه  G بازیهای بدمینتون المپیک با نمایندگانی از کشورهای چین و مالدیو هم گروه است.بینجیائو از چین بارنکینگ جهانی ۹ و فاطیما عبدالرزاق از مالدیو با رنکینگ جهانی ۲۵۲ در این گروه حضور دارند. ثریا آقایی نیز در حال حاضر رنکینگ ۹۹ جهان را در اختیار دارد .

با تعویق یک ساله المپیک ۲۰۲۰ توکیو به دلیل شیوع ویروس کرونا، این تورنمنت از ۲۳ جولای تا ۸ آگوست ۲۰۲۱، (اول تا ۱۷ مردادماه ۱۴۰۰) و پارالمپیک نیز از ۲۴ آگوست تا پنجم سپتامبر ۲۰۲۱ (دوم تا چهاردهم شهریورماه ۱۴۰۰) در پایتخت ژاپن برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha