همکاری علمی بیمارستان رضوی و سازمان انرژی اتمی مطلوب است

مشهد-ایرنا- رییس سازمان انرژی اتمی کشور گفت: شاهد همکاری علمی بسیار خوبی بین واحد پزشکی هسته‌ای بیمارستان رضوی و سازمان انرژی اتمی هستیم که موجب افزایش تولید رادیو داروهای جدید و ارائه خدمات به بیماران شرق کشور شده است.

به گزارش روز جمعه پایگاه خبری آستان قدس رضوی، علی اکبر صالحی در حاشیه بازدید از بیمارستان رضوی در مشهد با اشاره به فعالیت‌ها و امکانات شرکت‌های وابسته به سازمان انرژی اتمی در حوزه تولید و تأمین رادیو داروهای کشور و صادرات آنها افزود: امیدواریم آستان قدس رضوی با سرمایه‌گذاری بیشتر در حوزه سلامت و تأسیس مراکز درمانی مشابه بیمارستان رضوی در مشهد بتواند خدمات بیشتری را به زائران و مجاوران، مردم استان‌های همجوار و حتی کشورهای همسایه ارائه دهد.

وی با تأکید بر ضرورت گسترش این همکاری‌های مشترک در حوزه پزشکی هسته‌ای ادامه داد: نیروهای انسانی دلسوز، باتجربه و توانمند در واحد پزشکی هسته‌ای بیمارستان رضوی، عاشقانه در حال خدمت به بیماران و حفظ تجهیزات این بیمارستان منتسب به بارگاه ملکوتی امام رضا(ع)  هستند.

او با اشاره به اینکه سازمان انرژی اتمی وظیفه تأمین‌ نیازهای واحدهای پزشکی هسته‌ای کشور و نظارت بر فعالیت‌های آنها را بر عهده دارد تصریح کرد: امیدوارم در آینده نزدیک بیمارستان رضوی با تکمیل برخی مستندات و انجام اقدامات تکمیلی در حوزه پزشکی هسته‌ای، گواهی‌نامه GMP خود را نیز در این حوزه اخذ کند.

رییس سازمان انرژی اتمی کشور همچنین مدیریت موفق بیمارستان رضوی در ایجاد و گسترش یک فضای درمانی منظم، پاک و آرامش‌بخش برای بیماران را قابل تقدیر دانست و گفت: تأسیس چنین مکان‌های عام‌المنفعه‌ای بهترین مسیر برای سرمایه‌گذاری مجموعه موقوفاتی آستان قدس رضوی است چرا که یکی از والاترین راه‌های خدمت به خلق، تأمین سلامت مردم است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha