۱ مرداد ۱۴۰۰،‏ ۲۲:۳۶
کد خبرنگار: 1796
کد خبر: 84413838
۰ نفر

برچسب‌ها

هیچ دستگاه اجرایی در استان قزوین تعطیل نیست

قزوین - ایرنا - مدیرکل روابط عمومی،تشریفات و امور بین الملل استانداری قزوین گفت: هیچ دستگاه اجرایی در سطح استان تعطیل نبوده و فعالیت عادی و روزانه آنها همچنان ادامه دارد.

سیدحسین بی نیاز شامگاه جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در پی تعطیلی یک هفته‌ای دستگاه‌های دولتی و اجرایی استان‌های تهران و البرز به دلیل کمبود برق و ضرورت تامین برق مورد نیاز کشور، به خصوص حوزه خانگی، شایعه تعطیلی دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌های دولتی استان قزوین طی چند روز گذشته نیز قوت گرفته بود.

وی ادامه داد: این در حالی است که معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت کشور پیش از این اعلام کرده بود که ساعت کاری دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌های دولتی اداری استان‌های کشور تا پایان مرداد ماه جاری از ساعت ۷ تا ۱۳ خواهد بود.

بی نیاز تاکید کرد: در عین حال نیز از سوی این معاونت، دستگاه‌های اجرایی و دولتی همچنین روزهای پنجشنبه هر هفته تا پایان مرداد ماه جاری تعطیل هستند.

مدیرکل روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری قزوین خاطرنشان کرد: به همین منظور به شهروندان استان اعلام می‌شود که تمامی دستگاه‌ها، سازمان‌ها و نهادهای دولتی این استان به هیچ عنوان تعطیل نبوده و آماده پاسخگویی و خدمت به شهروندان خواهند بود. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha