برنامه ورزشکاران ایران در دومین روز بازی های المپیک

تهران - ایرنا - ورزشکاران کشورمان در دومین روز از بازی های المپیک در رشته های انفرادی و تیمی به مصاف رقبای خود می روند.

به گزارش ایرنا، در شمشیربازی انفرادی و در سابر مردان، مجتبی عابدینی، علی پاکدامن، محمد رهبری و محمد فتوحی در مرحله مقدماتی تا فینال به میدان می روند. این مسابقات از ساعت  ۹ تا  ۱۶:۲۰ و ۱۸ تا ۲۲:۲۵ برگزار می شود.

در تیراندازی ۱۰متر تپانچه بادی و ۱۰ متر تفنگ بادی، جواد فروغی، نجمه خدمتی و آرمینا صادقیان از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۶:۳۰ در مرحله مقدماتی تا فینال در خط آتش قرار می گیرند. 

در رشته تکواندو، آرمین هادی پور در وزن ۵۸- کیلوگرم از ساعت ۱۰ تا ۱۷ و ۱۹ تا ۲۲:۴۰ در مرحله مقدماتی تا فینال رو در روی حریفان قدرتمند خود قرار می گیرد. 

در تنیس روی میز، نیما عالمیان در مرحله مقدماتی از ساعت  ۹ تا ۲۲:۳۰ باید به مصاف رقبای خود برود و در دوچرخه سواری جاده مردان نیز سعید صفرزاده در مرحله مقدماتی تا فینال در خط استارت قرار می گیرد. این مسابقه از ساعت  ۱۱ تا ۱۸:۱۵ برگزار می شود. 

در والیبال تیم ایران و در مرحله مقدماتی با لهستان دیدار می کند. این بازی از ۱۹:۴۰ تا ۲۳:۳۰ انجام خواهد شد و در بدمینتون نیز ثریا آقایی در مرحله مقدماتی به مصاف نماینده چین می رود. این بازی ها از ساعت ۹ تا ۱۴:۳۰ و ۱۸ تا ۲۲ انجام خواهد شد.

در قایقرانی تک نفره زنان در ۲۰۰۰ متر، نازنین ملایی در رده بندی به آب خواهد زد. این مسابقه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲:۱۰ برگزار می شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha