امام جمعه ملایر: دشمن به دنبال ایجاد ناآرامی در کشور است

همدان- ایرنا- امام جمعه ملایر گفت که کشور از امنیت و ثبات خوبی برخوردار است، این برای دشمن سنگین است و به همین دلیل به هر قیمتی دنبال ایجاد آشوب و ناآرامی در داخل است.

به گزارش ایرنا؛ حجت الاسلام محمدباقر برقراری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ملایر اظهار داشت: دشمن چون می‌داند یک دولت انقلابی و مردمی برخاسته از اراده ملت شکل گرفته و سر کار خواهدآمد، به دنبال بر هم زدن امنیت، آرامش و وحدت کشور و ملت است.

وی با اشاره به فرا رسیدن عید سعید غدیر خم، ابراز امیدواری کرد: ملت ایران و ملت‌های منطقه به برکت غدیر خم از یک ثبات و قدرتی پویا و نفوذناپذیر برخوردار باشد،

امام جمعه ملایر با بیان اینکه همه باید برای عید غدیر ادای دین کنیم، ادامه داد: اگر فاجعه عاشورا پیش آمد به دلیل بی‌توجهی به غدیر خم بود.

حجت الاسلام برقراری با تاکید بر اینکه فعالان فرهنگی در این زمینه باید پای کار باشند، اظهار داشت: مسئولان کمک کنند خطبه غدیر چاپ شود و در روز عید غدیر از اطعام غدیریه همه برخوردار شوند.

وی همچنین به پنجم مرداد سالروز برگزاری نخستین نماز جمعه تهران اشاره و بیان کرد: نماز جمعه پشتوانه استمرار حاکمیت حق، تجلی اسلامِ اجتماعی، تبلور پیوند اسلامیت و جمهوریت و مایه تقویت جبهه حق و عدالت است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha