بازگشایی بلاک بیشه - قارون تا یکساعت آینده

تهران ایرنا معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی گفت: با تلاش همکاران فنی راه آهن شش واگن قطار باری که از خط خارج شده بود به روی خط هدایت و تا ساعت دیگر این مسیر بازگشایی و سیر ایمن قطارها در این مسیر از سر گرفته خواهد شد.

به گزارش روز جمعه ایرنا از روابط عمومی راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ضمن بیان مطلب بالا اظهار داشت: حدود ساعت یک بامداد امروز، شش واگن از یک قطار باری که از سمت خوزستان به اصفهان در حرکت بود در محدوده راه آهن لرستان از خط خارج شد که از همان ساعات اولیه، همکاران فنی راه آهن مشغول عملیات انتقال این واگن ها به روی خط و آزاد سازی مسیر شدند.

وی افزود: هر شش واگن به روی خط هدایت و بخش زیادی از بازسازی آن قسمت از خط آهن نیز انجام شده است و تا ساعتی دیگر، خط باز شده و سیر ایمن قطار در این مسیر آغاز خواهد شد.

 رسولی ضمن عذرخواهی از مسافرین قطارهای مسافری این مسیر که در حال سیر بودند گفت: به خاطر بروز این اتفاق،۴ قطار مسافری که در این مسیر در حال سیر بودند متوقف شد که تلاش خود را برای ارائه خدمات رسانی به مسافرین این قطارها انجام دادیم.

مدیرعامل راه‌آهن خاطر نشان کرد: تعداد زیادی از این مسافرین با اتوبوس به مقصد خود به سمت جنوب اعزام شدند و تعدادی اتوبوس دیگر نیز در حال مسافرگیری است که سایر مسافرین نیز به مقصد خود منتقل شوند.

رسولی با بیان اینکه تا یک ساعت آینده، این مسیر به صورت ایمن باز خواهد شد، تاکید کرد: افتخار ما این بوده که در شرایط سخت کرونا تمام تلاش خودمان را کردیم تا همراه شرکت های مسافری  با رعایت فاصله گذاری های اجتماعی، و پروتکلهای بهداشتی و ارتقاء  کیفیت در خدمت مردم عزیزمان باشیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha