رژه ستارگان ایران زمین در المپیک توکیو

توکیو – ایرنا- کاروان کشورمان با نام «ستارگان ایران زمین» در مراسم افتتاحیه المپیک توکیو ۲۰۲۰ با پرچمداری «هانیه رستمیان» و «صمد نیکخواه بهرامی» رژه رفت.

به گزارش خبرنگار اعزامی ، مراسم افتتاحیه سی و دومین دوره بازی‌های المپیک در توکیو از ساعت ۱۵:۳۰ به وقت ایران و ۲۰ به وقت محلی برگزار شد و کاروان ایران با پرچمداری «هانیه رستمیان» ملی‌پوش تیراندازی و «صمدنیکخواه بهرامی» کاپیتان تیم ملی بسکتبال ایران در جایگاه بیست و یکمین کشور رژه رفت.

لباس کاروان ایران همان لباس رسمی بود که در مراسم بدرقه از آن رونمایی شده بود.

کاروان یونان به عنوان میزبان اولین دوره بازی‌های المپیک به مانند تمام دوره‌های گذشته اولین تیمی بود که در مراسم افتتاحیه در رژه حضور داشت.

بر خلاف دوره‌های قبل هیچ رییس فدراسیونی در ترکیب تیم رژه ایران حضور نداشت.

۱۲ ملی پوش بسکتبال ایران‌، هانیه رستمیان و نجمه خدمتی از تیراندازی، میرهاشم حسینی و ناهید کیانی از تکواندو، دانیال شه‌بخش و شاهین موسوی از بوکس، نازنین ملایی از قایقرانی‌، ثریا آقای از بدمینتون، نصرالله سجادی سرپرست کاروان ایران در المپیک توکیو، الهام هاشمی سرمربی تیراندازی و مهرو کمرانی سرمربی تکواندو زنان‌، افشین فرزام سرمربی قایقرانی رویینگ، علیرضا استکی سرمربی تیم ملی بوکس و جمیل لطف الله نسبی سرمربی تنیس روی میز در مراسم رژه حضور داشتند.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha