جشن تولد «سیدجواد رضویان» در شبکه نمایش با هفت فیلم کمدی

تهران- ایرنا- «سیدجواد رضویان»، در هفته منتهی به عید سعید غدیرخم و در سالروز تولدش با چند فیلم کمدی مهمان شبکه نمایش است.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه در هفته پیش رو به مرور آثار کمدین محبوب کشورمان، سید جواد رضویان خواهد پرداخت. پخش فیلم جدید گِرو، محصول سینمای کره، فیلم های ساعت ۱۵ ویژه تابستان و فیلم های خانوادگی ساعت ۱۹، از دیگر برنامه های این هفته شبکه نمایش است.

ساعت ۱۳:
فیلم و تله فیلم های ایرانی شبکه نمایش از شنبه ۲ تا جمعه ۸ مرداد پخش خواهد شد: «بازگشت به خانه»، «تابستان عزیز»، «دو فیلم با یک بلیط»، «توهم» (در سالروز عملیات پیروزمندانه مرصاد ) ، «یک اتفاق ساده»، «دختر شیرینی فروش»، «ماموریت آقای شادی» نام فیلم های این بخش است.

ساعت ۱۵:
باکس ثابت فیلم های  ویژه تابستان شبکه نمایش که هر روز ساعت ۱۵ از این شبکه پخش می شود در هفته پیش رو بدین ترتیب خواهد بود: «نامزدی طولانی»، «جک و لوبیای سحرآمیز»، «مرد»، «تفنگدار تنها»، «بزرگ»، «افسانه نارنیا ۲» و «ای ایکس ال».

ساعت ۱۹:  
فیلم های منتخب خانوادگی، که بخش ثابت ساعت ۱۹ تابستان شبکه نمایش خواهد بود، در هفته پیش رو به ترتیب شامل این فیلم ها خواهد بود: «رفیق بد»، «پایان ناخوشایند»، «قرار تصادفی من با زندگی»، «رکسان»، «ظهر شانگهای»، «گوینده خبر ۲: افسانه ادامه دارد»، «کلاه چرمی ها».

ساعت ۲۱:
«سید جواد رضویان» کمدین محبوب و پرکار و ۴۷ ساله کشورمان، بازیگری است که در هفته منتهی به عید ولایت و نیز سالروز تولدش ( ۶ مرداد ) در بخش مرور آثار شبکه نمایش، به پخش آثار منتخب وی پرداخته خواهد شد.این فیلم ها در هفته پیش رو: «شارلاتان»، «به روح پدرم»، «اخلاقتو خوب کن»، «لیمو ترش»، «شاخه گلی برای عروس»، «کلاهی برای باران» و «اخراجی های ۲» هستند.

ساعت ۲۳:
فیلم های ساعت ۲۳ شبکه نمایش در هفته پیش رو بدین ترتیب خواهد بود: «موجین: افسانه گم شده»، « پیرمرد و اسلحه» ، «دزد شرافتمند»، فیلم جدید شبکه نمایش «گِرو»، «سریع و خشن: هابز و شاو» و«رهایش کن».

گِرو (Pawn) فیلم جدید این هفته شبکه نمایش است که برای نخستین بار، در شب عید سعید غدیرخم و به این مناسبت پخش خواهد شد. این کمدی درام، محصول سال ۲۰۲۰  سینمای کره و اثر  «دائه کانگ گیو» است. داستان فیلم از جایی آغاز می شود که دو سئوک، برای نقد کردن طلب خود، دختر بچه ی زن بدهکاری را گرو می گیرد، تا او قرض خود را پس بدهد. اما زن چون مهاجر غیر قانونی است از کشور کره اخراج می شود و حالا این دو سئوک است که باید از دختر بچه مراقبت کند.

ساعت ۱ بامداد:  
منتخب فیلم‌های کلاسیک این هفته نمایش نیز به ترتیب روز پخش: «ماموریت در چین»، «پرواز فونیکس» ، «مری پاپینز»، «مغز متفکر»، «دو نخاله راننده» ، «دسته ژاندارم‌ها»، «ریوبراوو» هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha