۱ مرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۱۵
کد خبرنگار: 3196
کد خبر: 84413504
۱ نفر

برچسب‌ها

تعدادی از عوامل اغتشاش در الیگودرز دستگیر شدند

خرم‌آباد - ایرنا - معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی لرستان گفت: تعدادی از عوامل اغتشاش و تیراندازی در حوادث شب گذشته الیگودرز که با شلیک گلوله ساچمه ‎ای موجب مرگ یک جوان ۲۰ ساله شدند، دستگیر شدند.

سرهنگ "علی گلالی" روز جمعه  در گفت‌وگو با ایرنا اظهار داشت: در حوادث شب گذشته در شهرستان الیگودرز در پی ایجاد تنش و درگیری که توسط عوامل خرابکار و ضد انقلاب ایجاد شد و با برنامه ریزی قبلی به قصد آدم کشی صورت گرفته بود، متاسفانه یک نفر جان خود را از دست داد و هفت نفر دیگر مجروح شدند که حال عمومی آنها خوب اعلام شده‌است.
وی افزود: تیراندازی از سوی عوامل ضد انقلاب به سمت مردم با استفاده از اسلحه ساچمه‌ای صورت گرفته است که این نوع اسلحه معمولا از سوی ضد انقلاب در درگیری‌های اینچنینی مورد استفاده قرار می‌گیرد. 
وی خاطرنشان کرد: تاکنون چند نفر در ارتباط با حوادث شب گذشته دستگیر شده‌اند که عوامل شلیک به سمت مردم نیز در بین آنها بوده و بزودی با طی مراحل قانونی جهت محاکمه در اختیار مراجع قضایی قرار می‌گیرند.

گلالی گفت: هم اکنون شرایط عادی در الیگودرز برقرار است.      
وی افزود: حادثه شب گذشته در الیگودرز ابتدا در کمربندی الیگودرز و مسدود شدن مسیر آغاز شد و پس از تجمع مردم و حضور ماموران انتظامی اغتشاش گران به سمت مردم و ماموران انتظامی شلیک کرده و تعدادی مجروح شدند.

شامگاه پنجشنبه تعدادی از مردم الیگودرز در راستای حمایت از مردم خوزستان در بحث مشکلات کم آبی تجمع مسالمت آمیز انجام دادند اما در ادامه عوامل ضد انقلاب این تجمع را به سمت هنجار شکنی پیش برده و نهایتا تعدادی از آنها در جهت کشته سازی به وسیله اسلحه ساچمه‌ای به سمت مردم تیراندازی کردند که متاسفانه یک نفر کشته و ۷ تن دیگر زخمی شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha