آزمون داخلی آموزشیاران نهضت سوادآموزی معلمان قرآنی در قم برگزار شد

قم-ایرنا- مدیر اجرایی آزمون جهاد دانشگاهی استان قم از برگزاری آزمون داخلی آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی با حصور۲۶۱ شرکت کننده با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی، توسط جهاد دانشگاهی قم خبر داد.

به گزارش روز جمعه جهاد دانشگاهی واحد قم، علی حسینی در این خصوص اضافه کرد: این آزمون بطور همزمان در سراسر کشور با ۱۱ هزار و ۵۰۰ شرکت‌کننده روز جمعه، ۱ مردادماه  از ساعت ۹ تا ۱۱ در دانشگاه مفید قم برگزار شد.

وی افزود: طبق هماهنگی ستاد استانی کرونا با رعایت الزامات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در چینش صندلی‌ها، گندزدایی سالن‌ها یک روز قبل در محل برگزاری آزمون انجام شده است.

حسینی ادامه داد: به دنبال ابلاغ برگزاری آزمون داخلی آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی به جهاد دانشگاهی در سراسر کشور، جهاد دانشگاهی واحد استان قم به عنوان ‌مجری آزمون تدابیر لازم را برای اجرای آن در شرایط حساس شیوع بیماری کرونا اندیشیده و تمام پروتکل ها و اصول بهداشتی  بطور کامل رعایت کرده است.

مدیر اجرایی آزمون جهاد دانشگاهی استان قم با اشاره به اینکه از حضور داوطلبان بدون ماسک در محل آزمون ممانعت به عمل آمد، تاکید کرد: برای پیشگیری از شیوع کرونا مطابق دستورالعمل های صادره از داوطلبان درخواست شد از آوردن هرگونه وسایل اضافی مانند موبایل، کیف و غیره خودداری کنند.

حسینی خاطرنشان کرد: آزمون از ساعت ۹ صبح امروز جمعه ۱ مردادماه به‌صورت هم‌زمان برگزار و نتایج آن، از طریق سامانه hrtc.ir به داوطلبان اعلام خواهد شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha