دختر ۲ ساله کرمانشاهی به دلیل سقوط از پشت بام فوت کرد

کرمانشاه - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: "باران" دختر ۲ ساله کرمانشاهی که روز پنجشنبه از پشت بام منزل سقوط کرد پس از انتقال به بیمارستان امروز جمعه جان خود را از دست داد.

سرهنگ "علیرضا دلیری" روز جمعه به خبرنگار ایرنا افزود: این کودک ۲ ساله همراه با یکی از اعضای خانواده در یکی از محلات شریعتی به پشت بام منزل رفته بود و به علت غفلت پیش آمده به لبه پرتگاه نزدیک و به پائین سقوط کرد.

وی ادامه داد: پس از این حادثه، باران ۲ ساله به بیمارستان منتقل شد اما پس از گذشت حدود ۲۴ ساعت به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.

سرهنگ دلیری در پایان و با ابراز تاسف از این حادثه ناگوار و بیان اینکه جسد این کودک به پزشکی قانونی ارجاع داده شده است، از خانواده ها خواست در چنین اماکنی به شدت مراقب کودکان باشند و برای لحظه ای از آنها غفلت نکنند.

کشف گل های مخدر در هرسین 

فرمانده انتظامی هرسین از کشف هشت کیلو ماده مخدر گل در این شهرستان و دستگیری یک نفر خبر داد. 

سرهنگ "علی عزیزیان" اظهار داشت: پس از اطلاع پلیس مبارزه با مواد مخدر هرسین از فعالیت یک نفر در کار توزیع مواد مخدر رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی عامل توزیع مواد مخدر شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی ضمن دستگیری وی، هشت کیلوگرم ماده مخدر گل را هم کشف کردند.

سرهنگ عزیزیان در پایان از معرفی عامل توزیع مواد مخدر به دستگاه قضائی جهت صدور حکم لازم خبر داد.

کشف سه تن کاه و علوفه قاچاق در دالاهو 

فرمانده انتظامی دالاهو از کشف سه تن کاه و علوفه قاچاق در این شهرستان به ارزش ۶ میلیارد ریال خبر داد. 

سرهنگ "کیومرث شهبازی" اظهار داشت: ماموران پلیس دالاهو حین گشت زنی در بلوار راه کربلا به یک دستگاه کامیون مشکوک و آن را توقیف کردند.

وی افزود: ماموران پس از بازرسی های به عمل آمده موفق به کشف سه تن کاه و علوفه قاچاق به ارزش ۶ میلیارد ریال شدند.

سرهنگ شهبازی در پایان از دستگیری یک نفر در این خصوص  و معرفی وی به دستگاه قضائی جهت صدور حکم لازم خبر داد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha