آیین تشییع پیکر مطهر شهید نظم و امنیت در اهواز برگزار شد

اهواز - ایرنا - آیین تشییع پیکر مطهر شهید نظم و امنیت که به دست اغتشاشگران در ماهشهر به شهادت رسید، روز جمعه با حضور جمعی از مردم، مسئولان و فرماندهان نیروهای مسلح در اهواز برگزار شد.

به گزارش ایرنا  شهید ستواندوم ضرغام پرست شهید نظم و امنیت روز سه شنبه در جریان تجمعات و اغتشاشات شهرستان ماهشهر به دست اغتشاشگران مجروح و چهارشنبه به شهادت رسید.

آیین تشییع پیکر مطهر این شهید والامقام امروز با حضور جمعی از خانواده شهدا، فرماندهان نیروهای مسلح ، استاندار خوزستان، جمعی از اعضای خبرگان رهبری و مردم شهید پرور اهواز در ستاد فرماندهی انتظامی خوزستان برگزار شد .

پیکر مطهر شهید ضرغام پرست صبح جمعه از شهرستان ماهشهر بر دستان مردم شهید پرور این شهرستان تشییع و به سمت اهواز بدرقه شد و فرار است عصر جمعه پیکر مطهر این شهید والا مقام به رامهرمز و خانه ابدیش بدرقه شود.

شهید نیروی انتظامی "ضرغام پرست" در شب عید قربان مورخه ۲۹ تیر ۱۴۰۰ حین انجام ماموریت توسط اشرار با مظلومیت به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

گفتنی است این شهید والامقام به همراه برادر خود بودند که یکی به شهادت رسید و دیگری  از ناحیه پا مجروح  و برای مداوا به مرکز درمانی منتقل شد.

برخی شهرهای خوزستان نظیر خرمشهر، آبادان، ماهشهر، شادگان، دشت آزادگان، هویزه ، شوش و ایذه و در مواردی هم دزفول و اندیمشک در روزهای گذشته شاهد اعتراضات مردمی بود که در برخی شهرها این اعتراضات در پایان  به زد و خورد منجر شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha