بسیج دریایی مردمی امنیت مرزهای دریایی جنوب و شمال را تامین می‌کند

تهران-ایرنا- فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز با بهره گیری از ظرفیت بالای بسیج دریایی مردم پایه، امنیت جزایر و مرزهای دریایی جنوب و شمال کشور در سایه تبعیت از رهنمودهای مقام معظم رهبری مردمی شده است.

به گزارش روز جمعه ایرنا از سپاه نیوز؛ به مناسبت بزرگداشت سالروز سفر پرخیر و برکت مقام معظم رهبری، حضرت امام خامنه ای ( حفظه الله) به ستاد فرماندهی نیروی دریایی سپاه در بندرعباس، در یکم مرداد ماه سال ۱۳۹۰ ،  دریادارپاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه در گفت وگویی، این روز را نقطه عطفی در شکل گیری راهبردهای جدید و  فعال نیروی دریایی سپاه دانست .

دریادار تنگسیری با اشاره به حضور مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) در گرمترین روز سال گفت: حضور در جمع رزمندگان دریادل و خانواده های آنان نسیم امید، نشاط و معنویت بر دل‌های ما  وزیدن گرفت و آن لحظه‌های لذت‌بخش را تا همیشه فراموش نخواهیم کرد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه افزود: این مدال افتخار بر تارک نیروی دریایی سپاه برای همیشه می‌درخشد که به محض صدور فرمان انتقال ستاد فرماندهی نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توسط معظم له از تهران به بندرعباس و لبیک به آن فرمان حکیمانه و عالمانه ثمرات و برکات زیادی برای نظام اسلامی،منطقه جنوب غرب آسیا و جهان اسلام به همراه داشته است که برخی از آنها این قدر مهم  و استراتژیک است که اصلا قابل بیان نیست.

وی افزود: اکنون با گذشت ۱۰ سال از آن اتفاق مبارک یعنی یکم مرداد سال ۱۳۹۰، ما شاهد برکات زیادی از جمله تقویت مضاعف روحیه معنوی، انقلابی و  جهادی در بین دریادلان،تعالی ولایت مداری و شجاعت،تقویت روحیه ایثار و شهادت در بین رزمندگان، استقلال کامل دولت جمهوری اسلامی در عرصه دریا، شناخت ملت ایران از نیروهای خود و افتخار به آن، تحمیل اراده ملت ایران بر اراده قدرت‌های سیاسی و نظامی و اقتدار کامل در این عرصه  هستیم.

دریادار تنگسیری ایجاد امنیت پایدار با محوریت بسیج دریایی مردم پایه و در نتیجه حفظ استقلال کامل خلیج فارس و دریای عمان علیرغم حضور کشورهای بیگانه که با جهاد رزمندگان غیور  بدست آمده است را از دیگر ثمرات حضور مقامام معظم رهبری در ستاد فرماندهی نیروی دریایی سپاه در سال 90 عنوان کرد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه اضافه کرد: اینجانب بعنوان یک سرباز کوچک از مجموعه با صلابت نیروی دریایی سپاه و به نمایندگی از طرف همه رزمندگان دلیر و شجاع، خطاب به ولی امر مسلمین و فرمانده معزز کل قوا حضرت امام خامنه ای(حفظه الله) ، عرض می‌کنم: آقا جان، ما گوش به فرمان شماییم و آماده ایم در کنار دلاوران عزیزمان در نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی با تمام وجود و تا آخرین قطره خونمان در دفاع از آرمان‌ها و منافع  انقلاب اسلامی بصورت قاطع در هر جا که لازم باشد، وارد عمل شویم.

وی با اشاره به ظرفیت بالای بسیج دریایی مردم پایه گفت: امروز امنیت جزایر و مرزهای دریایی جنوب و شمال کشور مردمی شده که از راهبردهای حکیمانه مقام معظم رهبری بوده است و رزمندگان نیروی دریایی سپاه با توکل بر خداوند متعال ، برای دفاع از منافع انقلاب اسلامی در آبهای دوردست و فرا سرزمینی بطور کاملا هوشمندانه آماده انجام وظیفه هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha