هفده ساله های خوشه طلایی بر فراز قله قهرمانی لیگ فوتبال استان مرکزی

ساوه- ایرنا- تا قبل از ظهور تیمی به نام خوشه طلایی، هرگاه سخن از ورزش ساوه به میان می آمد ناخودآگاه ذهن ها به سمت سالن های فوتسال و هنرنمایی بچه های این شهر می رفت اما حالا استعدادهایی در فوتبال چمنی سربرآورده اند که با قهرمانی در لیگ استان، حرفهای زیادی برای گفتن در سطح کشور هم دارند.

به گزارش ایرنا، باشگاه خوشه طلایی ساوه با وجود کمبود امکانات زیرساختی و دوری یک نیم فصل از میزبانی حریفان در لیگ آزادگان به دلیل ناآماده بودن استادیوم خانگی، هرگز از بازیکن پروری و توجه به فوتبال پایه ها غافل نماند.

راهبرد مالک این باشگاه حمایت از فوتبالیست‌های مستعد شهرستان ساوه است و به همین دلیل در ۲ سال اخیر تیم های پایه شکل گرفت و زیرنظر سرمربی بومی و با دانشی به نام «حجت فراتی» و همکارانش «جلیل مرادی»، «حسین ذوالفقاری» و «سید احمد رضوی» تمرینات آماده سازی در رده های سنی نوجوانان، جوانان و امیدها را به طور مرتب برگزار می کنند.

خیلی زود نبوغ فوتبالیست های ساوجی نمایان شد و امروز در فینال لیگ رده سنی ۱۷ ساله های استان مرکزی، شاگردان فراتی در مجموع دیدارهای رفت و برگشت موفق شدند تیم بامداد اراک را شکست دهند و جام را بالای سر ببرند.

دیدار رفت هفته گذشته در اراک برگزار شد و تیم هفده ساله های خوشه طلایی ساوه موفق شد با نتیجه ۲ بر یک نماینده اراک را شکست دهد تا حتی نتیجه باخت یک برصفر به حریف در زمین چمن مصنوعی فجر هم مانع از قهرمانی ساوجی ها نشود.

هفده ساله های خوشه طلایی بر فراز قله قهرمانی لیگ فوتبال استان مرکزی
شادی بازیکنان ۱۷ سال خوشه طلایی پس از قهرمانی در لیگ استان مرکزی

امروز حال خوش و شادی بچه های فوتبالیست ساوه و خوشه طلایی دیدنی بود و این امیدواری را ایجاد کرد که در سالهای آینده شاهد درخشش بسیاری از این بازیکنان در سطح اول فوتبال ایران و تیم های بزرگ باشیم.

حالا ساوه در فوتبال ایران اسم و رسمی برای خود ایجاد کرده است و به شرط حمایت مسئولان و ایجاد زیرساخت های مناسب خواهد توانست در لیگ برتر ایران هم نماینده شایسته ای بنام خوشه طلایی داشته باشد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha