۳۱ تیر ۱۴۰۰،‏ ۲۲:۱۵
کد خبرنگار: 1179
کد خبر: 84413249
۰ نفر

برچسب‌ها

چهار بیمارستان جدید به چرخه کرونا در خوزستان اضافه شد

اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: بعد از ۲ ماه شمار بیماران بستری در بیمارستان های استان چهار رقمی شد و به همین دلیل چهار بیمارستان جدید به چرخه کرونا اضافه شد.

به گزارش ایرنا دکتر فرهاد ابول نژادیان پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بیمارستان سینا، امام خمینی (ره) ،فاطمه الزهرا (س) نیروی انتظامی و بیمارستان امیرالمومنین (ع) اهواز نیز به چرخه ارائه خدمت به بیماران مبتلا به کرونا اضافه شدند.

وی افزود: متاسفانه در روزهای اخیر شمار مراجعان به بیمارستان های استان به شدت افزایش پیدا کرده و این موضوع بسیار نگران کننده است

رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز با بیان اینکه تعداد مراجعان به بیمارستان های بهبهان و ماهشهر بیش از ۲ برابر شده است گفت: معمولا آمار مراجعه بیماران به بیمارستان های استان در محدوده یک هزار و ۵۰۰ تا یک هزار و ۸۰۰ بود اما این آمار در روز گذشته به سه هزار نفر رسید.

وی افزود: با توجه به وضعیت خطرناک شیوع کرونا در استان خوزستان از مردم درخواست می کنیم نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی اهتمام جدی داشته باشند و از هرگونه تردد غیرضروری ، مسافرت و برگزاری دورهمی و تجمع خودداری کنند.

در حال حاضر یک شهرستان خوزستان دروضعیت قرمز، ۱۱ شهرستان نارنجی و ۱۳ شهرستان زرد کرونایی هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha