۲۶۳ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های کهگیلویه و بویراحمد بستری هستند

یاسوج- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: ۲۶۳ بیمار در بیمارستان‌های کرونایی کهگیلویه و بویراحمد بستری هستند که از این تعداد ۱۲۶بیمار مبتلای قطعی و ۱۸ نفر تحت مراقبت‌های ویژه درمانقرار دارند.

پرویز یزدان پناه شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته یک بیمار کرونایی جان خود را از دست داد و شمار قربانیان این ویروس  در کهگیلویه و بویراحمدبه  ۷۲۳نفر رسید.

وی افزود: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کهگیلویه و بویراحمد تا کنون ۵۱ هزار و ۶۲۴ نفر بهبود یافته اند.
 رییس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج بیان کرد: از مجموع  ۵۲۳ نمونه پی سی آر دریافت شده از آزمایشگاه سلولی و مولکولی یاسوج حدود ۴۱ درصد موارد مثبت بوده که بیشترین موارد مثبت در شهرستان‌های گچساران، بویر احمد و کهگیلویه بوده است.
یزدان پناه عنوان کرد: روند افزایشی موارد مثبت بیماری کرونا و بستری در همه شهرستان‌های  کهگیلویه و بویراحمد ادامه دارد که در هفته‌های بعدی می‌تواند موجب پرشدن تخت‌های بیمارستانی و افزایش مرگ و میر بیشتری در مقایسه با پیک‌های قبلی شود.
با وجود اعمال محدودیت های تردد در ورودی های شهر یاسوج، اما همچنان پلاک های غیر بومی در خیابان ها و بوستان های این شهر جولان می دهند.

هم اکنون شهرستان های بویراحمد، گچساران، بهمئی در وضع قرمز کرونایی و سایر شهرستان های کهگیلویه و بویراحمد در وضع نارنجی بسر می برند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha