قرعه‌کشی کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان جهان برگزار شد

تهران _ ایرنا _ مراسم قرعه‌کشی رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان جهان امروز پنجشنبه در شهر بوداپست مجارستان برگزار شد و نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند.

به گزارش ایرنا، رقابت وزن‌های ۴۸، ۵۵، ۶۵، ۸۰ و ۱۱۰ کیلوگرم کشتی فرنگی روزهای یک و دو مرداد و مسابقات اوزان ۴۵، ۵۱، ۶۰، ۷۱ و ۹۲ کیلوگرم کشتی فرنگی نیز روزهای ۲ و ۳ مردادماه برگزار خواهد شد.

نتایج قرعه نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۴۵ کیلوگرم علی احمدی‌وفا  در دور اول به مصاف لونت فیگ از مجارستان می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم با برنده کشتی‌گیران بلاروس و اوکراین مبارزه می‌کند. در این وزن ۱۵ نفر حضور دارند.

در وزن ۴۸ کیلوگرم سامان ناصری‌پور در دور نخست با پاول بوندار از روسیه کشتی می‌گیرد و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد به مصاف پیروزی دیدار کشتی‌گیران اوکراین و گرجستان می‌رود. در این وزن ۱۶ نفر حضور دارند.

در وزن ۵۱ کیلوگرم ابوالفضل شهرکی‌نیا در دور اول به مصاف کادین ویلیامز از آمریکا می‌رود و در صورت شکست این کشتی‌گیر در دور دوم با برنده کشتی‌گیران چک و ازبکستان مصاف خواهد داد. در این وزن ۱۸ نفر حضور دارند.

در وزن ۵۵ کیلوگرم علی‌اصغر سام دلیری پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با برنده مبارزه میان والری مانگوتوف از روسیه و نوزاد بوریبای از قزاقستان دیدار می‌کند. در این وزن ۱۹ نفر حضور دارند.

در وزن۶۰ کیلوگرم سیدمصطفی رضایی پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف عزیزبک یولدوشیف از ازبکستان می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف، در دور سوم با برنده کشتی‌گیران روسیه و ترکیه دیدار خواهد کرد. در این وزن ۲۱ نفر حضور دارند.

در وزن ۶۵ کیلوگرم سعیدمحمد مهدی میری در دور نخست به مصاف سعید سوسوزا از قرقیزستان می‌رود و در صورت پیروزی بر این کشتی‌گیر در دور دوم با نیهات کارا از ترکیه مصاف خواهد داد. در این وزن ۲۵ نفر حضور دارند.

در وزن ۷۱ کیلوگرم علیرضا عبدولی در دور اول با نورل دویشونبکوف از قرقیزستان کشتی می‌گیرد و در صورت گذر از این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی‌گیران صربستان و گرجستان می‌رود. در این وزن ۲۰ نفر حضور دارند.

در وزن ۸۰ کیلوگرم امیررضا آریامقدم در دور نخست با میهایل گوتو از مولداوی مبارزه می‌کند و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی‌گیران سوئد و صربستان می‌رود. در این وزن ۲۳ نفر حضور دارند.

در وزن ۹۲ کیلوگرم علی جلالی عبدالوند پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف ابوبکر خاسلاخانوف از بلاروس می‌رود و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد به مصاف پیروز میدان میان کشتی‌گیران آمریکا و استونی می‌رود. در این وزن ۲۰ نفر حضور دارند.

در وزن ۱۱۰ کیلوگرم امیر پایدار در دور اول با داوید مگلادزه از گرجستان کشتی می‌گیرد و در صورت شکست این حریف در دور دوم به مصاف برنده دیدار میان کشتی‌گیران قزاقستان و صربستان می‌رود. در این وزن ۲۰ نفر حضور دارند.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha