عملیات اجرایی بزرگراه  بیله سوار - سه راه گوگ تپه شتاب گرفت

اردبیل-ایرنا-رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بیله سوار گفت: با پیگیری‌های انجام شده درجابجایی تاسیسات معارض، عملیات اجرایی پروژه چهارخطه بیله سوار - سه راه گوگ تپه شتاب گرفت.

به گزارش ایرنا، توحید عالی‌پور روز جمعه در بازدید از اجرای عملیات راهسازی پروژه چهارخطه بیله سوار - سه راه گوگ تپه افزود: با پیگیری‌های انجام شده در خصوص جابجایی تاسیسات معارض و همکاری ادارات دارای تاسیسات، پیشرفت مناسبی در آزادسازی مسیر پروژه انجام گرفته است.

وی اضافه کرد: با شروع برداشت مصالح از معدن روستای گون پاپاق، در ادامه آن ماشین‌آلات پیمانکار پروژه در مسیر فعال شده و عملیات راهسازی شامل بسترسازی، حمل مصالح، اجرای لایه‌‍های خاکریزی و اجرای ابنیه فنی با شتاب بیشتری در حال اجراست.

عالی پور ادامه داد: بدلیل اینکه جاده سازی نیازمند رعایت تمام استانداردهای فنی می‌باشد، تمام مسیر باید با درصد مناسب با غلتک متراکم گردد و لایه‌های روسازی با دقت و ضخامت مناسب اجرا گردد و این امر نیازمند همکاری اهالی روستاهای حاشیه جاده و صبر و شکیبایی آنهاست.

وی گفت: بیله‌سوار با دارا بودن گمرک و پایانه مرزی بین المللی، شایسته بزرگراهی مناسب تردد بین المللی بوده و همه مسئولان برای تحقق این موضوع باید تمام تلاش خود را انجام دهند.

وی گفت: با توجه به اینکه شهرستان بیله‌سوار بعنوان قطب کشاورزی شمالغرب کشور و دروازه ورود به قفقاز محسوب می‌شود ، نیاز به جاده‌ای چهارخطه با مشخصات استاندارد دارد که با توجه مسوولان استانی، شهرستانی و نماینده مجلس و با پیگیری‌های مدیرکل راه و شهرسازی استان روند اجرایی این پروژه تسریع شد.

استان اردبیل ۱۳۷ کیلومتر بزرگراه، ۷۱۶ کیلومتر راه اصلی، ۷۰۲ کیلومتر راه فرعی و چهار هزار و ۷۳۸ کیلومتر راه روستایی دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha