گوشت نذری بین هزار خانوار مددجوی میاندوآبی توزیع شد

مهاباد- ایرانا- مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب گفت: به مناسبت عید سعید قربان بین هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد این شهرستان گوشت نذری توزیع شد.

سرمست چوپان نژاد روز پنج‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در این راستا ۱۸ راس قربانی شامل دام سبک و سنگین ذبح شد.

وی با بیان اینکه ارزش این میزان گوشت‌ توزیع شده ۲ میلیارد ریال است، افزود: این گوشت قربانی، با کمک خیران و نیکوکاران میاندوآبی تهیه و در بین نیازمندان این شهرستان همزمان با روز عید قربان توزیع شد.

وی با بیان اینکه به ازای هر خانوار یک کیلو گوشت نذری توزیع شد، گفت: همچنین ۱۱۰ بسته معیشتی هر کدام به ارزش چهار میلیون ریال به همت خیران و مراکز نیکوکاری به همین مناسبت تهیه و توزیع شد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب اظهار داشت: از اینکه مردم و خیران نیک‌اندیش این شهرستان در یاری این نهاد برای کمک به محرومان اهتمام ویژه دارند، قدردانی می‌کنم.

چوپان‌نژاد اضافه کرد: همه ما وظیفه داریم که در خدمت نیازمندان باشیم و امیدواریم مانند همیشه که خیران نیکوکار میاندوآب با انفاق مال خود در جهت رفع نیازهای محرومان و شاد کردن دل‌های نیازمندان یار و یاور کمیته امداد هستند، در آینده نیز در کنار ما باشند.

پنج هزار خانوار با جمعیتی بالغ بر ۹ هزار و ۷۰۰ نفر تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب‌ هستند.

میاندوآب با بیش از ۲۸۰ هزار نفر جمعیت سومین شهرستان پرجمعیت آذربایجان‌غربی پس از ارومیه و خوی به شمار می‌رود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha