امام جمعه پاوه: حضور پلیس در جامعه امنیت‌آفرین و باعث دلگرمی مردم است

کرمانشاه - ایرنا - امام جمعه پاوه حضور پلیس در جامعه را امنیت‌آفرین و باعث دلگرمی مردم و شهروندان دانست و گفت: بدون شک اگر تلاش و از خود گذشتگی ماموران انتظامی نبود جامعه ما این درجه از امنیت را هم نداشت.

به گزارش روز پنجشنبه خبرنگار ایرنا ، ماموستا مُلا «قادر قادری» در دیدار با فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با تبریک عید قربان اظهار داشت: امروز پلیس پشتوانه مستحکمی برای انقلاب و نظام اسلامی است و ماموران آن مجاهدانه برای حفظ امنیت مردم تلاش می‌کنند.

وی با اشاره به حربه‌های مختلف دشمنان برای ایجاد ناامنی در جامعه به منظور دلسرد کردن مردم، گفت: پلیس هم از گزند این حرکات دشمن در امان نبوده و همیشه مورد هجمه قرار گرفته است اما خوشبختانه حرکت پلیس بر محور قانون دسیسه دشمنان را خنثی کرده است.

ماموستا قادری گفت: امروز پلیس جمهوری اسلامی پرچمدار امنیت در جامعه است و تلاش می کند تا برخوردی قاطعانه با مجرمان و برهم زنندگان نظم و امنیت اجتماعی داشته باشد.

امام جمعه پاوه تصریح کرد: تلاش ها و زحمات کارکنان خدوم پلیس بر کسی پوشیده نیست و جای تقدیر ویژه دارد.

وی همچنین امنیت موجود در استان و شهرستان مرزی پاوه را قابل قبول توصیف کرد و گفت: این امنیت جز با تلاش شبانه روزی سردار جاویدان فرمانده کرمانشاه و مجموعه تحت امر وی حاصل نشده است.

ماموستا قادری در پایان خواستار همکاری هرچه بیشتر دستگاه و سازمان های مختلف با پلیس شد و گفت: هرقدر این همکاری و تعامل بیشتر باشد قطعا امنیت پایدارتری را نیز شاهد خواهیم بود.

امام جمعه پاوه: حضور پلیس در جامعه امنیت‌آفرین و باعث دلگرمی مردم است

برخورد با هنجارشکنان جزو اولویت های کار پلیس است

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه نیز در این دیدار با بیان اینکه پلیس هدفی جز ایجاد امنیت پایدار در جامعه و برخورد قاطعانه با مجرمان ندارد، گفت: امروز مخلان نظم و امنیت عمومی و مجرمان از کمترین امنیتی در استان برخوردار نیستند.

سردار «علی‌اکبر جاویدان» با بیان اینکه آمارهای ارائه شده حاکی از امنیت خوب استان است، افزود: کرمانشاه در میان بسیاری از استان های کشور از لحاظ امنیتی وضعیت به مراتب بهتری دارد.

وی ادامه داد: همانگونه هم که بارها عنوان کرده ایم امنیت مردم خط قرمز پلیس است و هرکسی بخواهد از آن عبور کند با واکنش قاطعانه همکاران ما مواجه خواهد شد.

رئیس پلیس استان کرمانشاه همچنین با بیان اینکه حضور علمایی مانند ماموستا قادری در استان یک نعمت بزرگ است، گفت: حمایت های شما از مجموعه پلیس باعث دلگرمی همکاران ما و انجام هرچه بهتر ماموریت هاست.

سردار جاویدان در پایان گفت: امیدوارم با تداوم حمایت های شخصیت بزرگی مانند ماموستا قادری از پلیس شاهد ارتقاء امنیت در جامعه باشیم.

استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت ۳۷۱ کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha