۱۱۰ راس گوسفند در میامی ذبح و بین نیازمندان توزیع شد

شاهرود - ایرنا - رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) میامی گفت: همزمان با عید سعید قربان ۱۱۰ راس گوسفند قربانی ذبح و گوشت آن بین نیازمندان توزیع شد.

محمد مهدی اصغری عصر چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: یک راس گاو و ۱۱۰ راس گوسفند به همت خادمیاران رضوی و خیران ذبح و توزیع شد.

وی ادامه داد: گوسفندان تحت نظارت اداره دامپزشکی و شبکه بهداشت در مکان های تعیین شده ذبح شد.

اصغری تصریح کرد: گوشت های قربانی در بسته های یک کیلویی بسته بندی شده و توسط موسسات خیریه، مراکز نیکوکاری و خادمیاران رضوی بین خانواده نیازمندان اهداء می شود.

اصغری گفت: با هماهنگی کانون خدمت رضوی شهرستان به مردم‌نیازمند فیش غذای حضرتی و بسته تبرکی اهدا می شود.

رئیس کمیته امداد میامی افزود: در روز عید غدیر خم نیز بیش از ۲ هزار پرس غذای گرم و نان بین نیازمندان و افراد آسیب دیده از کرونا در مناطق محروم توزیع می شود.

سال گذشته ۲ راس گاو و ۸۲ راس گوسفند دد میامی ذبح شده و گوشت آن بین نیازمندان توزیع شد.

پرداخت کمک به مددجویان، کمک به پرداخت هزینه درمانی و کمک به ارتقاء شاخص‌های بهداشتی نیازمندان، ارائه خدمات فرهنگی، پرورشی و وتربیتی به مددجویان، کمک به خرید، ساخت، تعمیر، تکمیل، بازسازی و بهسازی مسکن مددجویی و کمک به امر ازدواج مددجویان ازجمله خدماتی است که به مددجویان ارایه می شود.

کمیته امداد ۲۰ خدمت به نیازمندان ارایه می کند که تامین جهیزیه، کمک هزینه‌های درمانی، تسهیلات اشتغالزایی، ساخت و ساز مسکن و هزینه‌های تحصیلی از جمله آنهاست.

۲ هزار و ۷۸۱ خانوار با جمعیت ۵۶۰۰ مددجو تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) میامی هستند.

شهرستان میامی با دو بخش مرکزی و کالپوش در شرق استان سمنان قرار دارد.     

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha