۳۰ تیر ۱۴۰۰، ۱۷:۵۱
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 84412454
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

نماینده بوشهر در مجلس:تفرقه سم مهلکی در مسیر فعالیت شوراهای اسلامی است

بوشهر-ایرنا- نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: تفرقه و باند بازی سم مهلکی در مسیر فعالیت شوراهای اسلامی است که اعضا باید از آن اجتناب کنند.

 روابط عمومی دفتر نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه به نقل از  عبدالکریم جمیری در نشست با منتخبین شورای اسلامی شهر دیلم اعلام کرد: شوراها یک مجلس محلی هستند که نمایندگان مردم در آن برای اداره امور شهری و امور مختلف تصمیم گرفته و بر اجرای صحیح این تصمیم‌ها نظارت می‌کنند.

وی با اشاره به لزوم هماهنگی و همگرایی بین اعضای شورا برای پیشبرد امور و خدمت به مردم بیان کرد: شوراها نقش مهم و تاثیرگذاری دارند و آنهایی که با آشنایی از شرایط حاکم بر شهر و با برنامه و نگاهی نو به میدان آمدند باید به همه قول‌ها و وعده‌های داده شده به مردم عمل کنند.

وی ادامه داد: همفکر و همراه بودن اعضای منتخب شورا توفیق بزرگی است که زمینه را برای انجام کار تیمی تاثیرگذار فراهم کرده است.

نماینده مردم بوشهر گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: آن چیزی که می‌تواند اثر گذار باشد و نقش شورا را در عمل و اجرا مثبت نشان دهد حفظ وحدت است و اعضای شورا باید باور داشته باشند که یک نفر نیستند و به صورت جمعی برای حل مسائل اندیشه کنید.

جمیری گفت: خیلی از  ضرر و زیان‌های اتفاق افتاده در برخی شوراها نتیجه تفرقه، دو دستگی و باند بازی در بین اعضای شوراست، اگر در میان اعضا تفرقه افتاد سست خواهید شد.

وی با بیان اینکه مشاوره های غلط از بیرون شورا باعث اختلاف و تفرقه خواهد بود، اظهار داشت: اگر با تحرکات بیرونی وحدت بین اعضای شورا از بین برود، کمترین اراده و تصمیم شورا نیز عملیاتی و اجرایی نخواهد شد و اعتماد مردم که بزرگترین سرمایه است از بین خواهد رفت.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستای استان بوشهرخطاب به اعضای شوراهای اسلامی شهرستان دیلم گفت: موضوع‌ها و مشکلات شهر دیلم را بیابید و اولویت‌بندی کنید و هدفمند در راه حل این مشکلات با وحدت گام بردارید.

نماینده مردم بوشهر گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: بنده بدون هیچ محدودیتی هرچه در توان دارم در راه خدمتگزاری به مردم به میدان خواهم آورد تا به حل مشکلات کمک کنیم و بتوانیم برای دیلم کار مفیدی انجام دهیم.

جمیری با بیان اینکه خدمت به مردم یک وظیفه قطعی و عبادی است، عنوان کرد: در همه مراحل آمادگی داریم که  در مجرای خاص و قانونی خود کارها را دنبال کنیم  که  با لطف خداوند در این راستا فارغ هر نوع نگاه سیاسی کمک خواهم کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha