مردم خوزستان صف خود را از مزدوران استکبار جدا می‌کنند

تهران- ایرنا- امام جمعه موقت ورامین با بیان این که مردم خوزستان حق دارند نسبت به شرایط موجود معترض باشند اظهار داشت: مردمی که در طول هشت سال دفاع مقدس خون خود را تقدیم اسلام کردند، صف خود را از مزدوران استکبار جدا می‌کنند.

حجت الاسلام سیدمحسن محمودی امروز /چهارشنبه/ در خطبه‌های نماز عید قربان که در مصلای صاحب‌الزمان (عج) ورامین برگزار شد، اظهار داشت: تأمین آب شرب خوزستان به بروز برخی حوادث تأسف‌بار منجر شده است که اگر ضعف مدیریت‌ها وجود نداشت و تدابیر و پیش‌بینی‌های لازم صورت می‌گرفت، این اتفاقات رخ نمی‌داد.

وی افزود: البته لازم است تا در استفاده از آب، این نعمت بزرگ الهی توجه لازم صورت گیرد چرا که امروز به دلایل مختلف از جمله کاهش بارندگی‌، ما با کمبود آب مواجه هستیم و باید در استفاده از آب، چه آب شرب و چه آب کشاورزی تدابیر و ملاحظات لازم را داشته باشیم.

محمودی تصریح کررد: بخشی از آنچه امروز در برخی نقاط کشور رخ می‌دهد، به دلیل ضعف مدیریت و پیش‌بینی نکردن کمبود آب است، چطور می‌توان تشنگی انسان‌ها و حیوانات را تحمل کرد، مشکلاتی که خوراک رسانه‌های ضد انقلاب را تأمین کرده است و در روزهای اخیر رسانه‌های ضد انقلاب با موج سواری مردم را به آشوب دعوت می‌کنند.

وی تأکید کرد: مردم خوزستان حق دارند که نسبت به شرایط موجود معترض باشند ولی مردمی که در هشت سال دفاع مقدس مردانه در برابر دشمنان ایستاده اند و خون خود را تقدیم اسلام کردند، قطعاً صف خود را از ضد انقلاب، مزدوران و جیره‌خواران استکبار جدا می‌کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران عنوان داشت: از قوه قضائیه درخواست داریم تا افرادی که در حق مردم کوتاهی کردند و دوران مسوولیت، برای خویش حصار امن درست کردند محاکمه کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha