۳۰ تیر ۱۴۰۰،‏ ۱۱:۱۶
کد خبرنگار: 1794
کد خبر: 84412244
۰ نفر

برچسب‌ها

پویش دهه ولایت در استان قزوین اجرا می‌شود

قزوین – ایرنا - مدیر کل بهزیستی استان قزوین از اجرای پویش دهه ولایت در استان به منظور جذب حداکثری مشارکت‌های مردمی و ارتقای سطح کیفی تامین نیازهای جامعه هدف بهزیستی استان خبر داد.

علیرضا وارثی زرنقی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: این پویش در فاصله زمانی ۳۰ تیر تا هفت مردادماه امسال به مناسبت نزدیک شدن دهه ولایت ( قربان تا غدیر ) اجرا می شود.

وارثی با اشاره به اهداف اجرای این پویش، افزود: استفاده از تمام ظرفیت سازمان در جذب شرکای اجتماعی، اتخاذ رویکرد تعاملی با خیران، جذب حداکثری مشارکت‌های مردمی، ارتقای سطح کیفی تامین نیازهای جامعه هدف بهزیستی استان، استفاده از ظرفیت های مشارکتی موسسات خیریه تحت نظارت، بهره مندی جامعه هدف از نذورات مردمی در عید قربان و تسهیل اهدای این نذورات به نیازمندان واقعی از جمله اهداف این پویش است.

وارثی ادامه داد: تهیه و توزیع نذورات، برنامه ریزی جمع آوری گوشت ذبح شده و دام زنده در استان و شهرستان های تابعه بر اساس دستورالعمل های بهداشتی ستاد مبارزه با کرونای استان و پرداخت کمک هزینه معیشتی از محورهای پویش مذکور است.

وی ضمن تقدیر و تشکر از مشارکت خیران استانی در اجرای بهینه پویش های قبلی و تامین بسته معیشتی شامل برنج، روغن، ماکارونی، رب، گوشت و... برای جامعه هدف، تصریح کرد: این اداره کل در ۶ شهرستان تابعه و همچنین مراکز و موسسات خیریه تحت نظارت بهزیستی آمادگی کامل را در جلب و جذب نذورات و هدایای هم استانی ها در اجرای پویش دهه ولایت دارد.

وارثی گفت: خیران می توانند از طریق شماره حساب هدایای خاص مشارکت استان نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی شامل ۴۱۷۷۰۳۴۵۴۱۹۰۲۷۱۲ شماره حساب معاونت مشارکتهای مردمی جهت واریز وجوهات نقدی و شماره شبا IR۶۷۰۱۰۰۰۰۴۱۷۷۰۳۴۵۴۱۹۰۲۷۱۲ بانک مرکزی و شماره کارت مجازی ۶۳۶۷۹۵۷۰۶۰۸۳۸۰۸۸ بانک مرکزی و شماره تلفن دفتر معاونت مشارکتهای مردمی ۳۳۲۴۰۳۶۶ در این زمینه اقدام کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha