۱۰ میلیارد تومان برای ساخت زورخانه همدان اختصاص یافت

همدان- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: ۱۰ میلیارد تومان اعتبار در سفر معاون رییس جمهوری به استان برای سرعت بخشیدن به ساخت زورخانه بین المللی همدان اختصاص یافت.

حمید سیفی روز چهارشنبه در گفت وگو باخبرنگار ایرنا اظهار داشت: این اعتبار در سفر اخیر رئیس سازمان برنامه ‌و بودجه کشور به استان و رایزنی‌های مشترک شاهرخی استاندار همدان و حاجی بابایی نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی تامین شد.

وی اضافه کرد: زورخانه بین المللی همدان به لحاظ وسعت و تجهیزات در کشور بی‌نظیر خواهد بود و توجه ویژه برای تکمیل این طرح بزرگ ورزشی در دستور کار است.

سیفی خاطرنشان کرد: ورزش باستانی و زورخانه‌ای در همدان قدمتی ۲۰۰ ساله دارد و باستانی‌کاران همدانی در سطح کشور مطرح و دارای عناوین متعددی هستند.

وی افزود: برخورداری از زورخانه‌ای استاندارد و مجهز حق قهرمانان، پهلوانان و پیشکسوتان ورزش این استان است و مسوولان حمایت جدی در تامین منابع در سرعت بخشیدن در ساخت این مجموعه دارند.

مدیرکل ورزش و جوانان همدان یادآور شد: عملیات ساخت زورخانه بین المللی این استان در زمینی به متراژ ۶۵۰ مترمربع در سال ۹۷ آغاز شد و قرار است از محل اعتبارات ملی ساخته شود.

هم اکنون بیش از ۲۰ زورخانه محله‌ای در سطح استان همدان وجود دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha