تیم فوتبال آلومینیوم‌ اراک شایستگی‌های زیادی دارد

اراک - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: تیم فوتبال آلومینیوم‌ اراک شایستگی‌های زیادی دارد و از معدود تیم‌هایی است که در سال اول حضور در لیگ برتر به رده‌های بالای جدول آمده است.

«فیروز کریمی» بامداد چهارشنبه در نشست خبری بعد از بازی با آلومینیوم اراک، افزود: اگر این تیم توانسته خود را بالا بکشد، نتیجه زحمات بازیکنان و کادر فنی است و امروز از تیم‌های خوب لیگ برتر است.

وی، بازی شامگاه سه‌شنبه مقابل آلومینیوم‌ را سنگین ارزیابی کرد و گفت: با توجه به اینکه برنده این بازی به رده چهارم جدول صعود نمی‌کرد و احتمال کسب سهمیه آسیا برای تیم برنده وجود داشت، حساسیت این بازی را دوچندان کرده بود.
سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: تیم آلومینیوم نیاز به آنالیز نداشت چون بسیاری از بازیکنان ما از این تیم آمده بودند و به خوبی از تاکتیک‌های این تیم آشنایی داشتند.
کریمی، عملکرد داور را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: داور خوب سوت زد حتی یک مورد هم از صحنه عقب نبود اما کمک داورها  به ضرر آلومینیوم و تراکتور پرچم زدند و در مورد گل دوم تراکتور، چیزی که من دیدم یکی از یاران ما در آفساید بود.

وی با بیان اینکه بازیکن تراکتور که به منصوریان توهین کرد به شدت تنبیه می‌شود، افزود: من از منصوریان چیزی نشنیدم و اخراج او تصمیم داوری بود.
سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: بازی امشب تا دقیقه ۶۰ مطلوب بود اما، توانمندی‌ کم کمک داوران و اخراج منصوریان، شیرازه آلومینیوم‌ را به هم ریخت و تشنج در بازی را بالا برد.
تراکتور سازی تبریز در جریان هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال کشور سه بر یک آلومینیوم‌ اراک را شکست داد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha