فرهاد به محمود هم رحم نکرد؛ استقلال همچنان برنده می‌شود

تهران- ایرنا- استقلال با شکست نفت مسجدسلیمان به هشتمین برد در ۹ بازی اخیرش رسید و جایگاهش در رده سوم را تثبیت کرد.

به گزارش ایرنا، تیم‌های استقلال تهران و نفت مسجدسلیماناز ساعت ۲۱:۱۵ دقیقه در ورزشگاه آزادی برگزار کننده یکی از هشت دیدار هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال ایران بودند که در پایان آبی‌پوشان تهرانی با یک گل به برتری دست پیدا کردند.

تک گل این مسابقه به وسیله سبحان خاقانی زده شد. بازیکن جوان استقلال که امشب(سه شنبه) به عنوان وینگ‌بک راست در زمین حاضر شده بود موفق شد ماحصل یک کار گروهی را با یک ضربه پای چپ تک ضرب به گل تبدیل کند. پاس منجر به گل به وسیله ‌ارش رضاوند داده شد.

این دومین گل خاقانی در این فصل بود که به ثمر رسید. او در نیم‌فصل اول زیر نظر محمود فکری به شهرخودرو(پدیده) گل زده بود. جالب است که خاقانی مانند بازی شهرخودرو این بار هم گل زودهنگام زد و این بار به جای دقیقه ۱۲، در دقیقه هفت موفق به انجام این کار شد. شاگردان فرهاد مجیدی در الباقی دقایق مسابقه نیز تیم برتر میدان بودند و تیم میهمان را تحت کنترل خود در زمینش نگه داشته بودند. یکی دو موقعیت نصفه و نیمه تیم محمود فکری هم نتوانست دروازه‌بان امشب استقلال یعنی محمد رشید مظاهری را به زحمت بیندازد.

در ۴۵ دقیقه دوم بازهم استقلال تیم برتر میدان بود اما هر چه به پایان بازی نزدیک‌تر می‌شدیم نفت برای جبران گل خورده جلو می‌کشید. مهمترین موقعیت در حوالی دقیقه ۸۰ به دست آمد. جایی که ضربه ایستگاهی عباس بوعذار به تیر دروازه محمدرشید مظاهری برخورد کرد. در ادامه اما عملکرد خوب خط دفاعی استقلال مانع از گلزنی تیم میهمان شد. آبی‌پوشان در فاز تهاجمی نیز فشار چندانی روی دروازه حریف نیاوردند و از برد یک گله خود راضی بودند.

فرهاد به محمود هم رحم نکرد؛ استقلال همچنان برنده می‌شود

استقلال با این پیروزی به بردهای خود در خانه مقابل نفت ادامه داد و در ادامه روند رو به رشد با فرهاد مجیدی به هشتمین برد در نهمین دیدار اخیر رسید و با ۵۳ امتیاز در رده سوم باقی ماند. نفت مسجدسلیمان هم با تجربه شکستی دیگر با ۲۸ امتیازی باقی ماند و در رده سیزدهم جای گرفت تا همچنان خط سقوط برایش باقی مانده باشد. نفت در ۶ بازی اخیر خود پنج شکست را تجربه کرده و بردی نذاشته است.

ترکیب استقلال:

محمدرشید مظاهری، محمد دانشگر، سیاوش یزدانی، محمد نادری، مهدی مهدی‌پور، آرمان رمضانی، سبحان خاقانی، فرشید اسماعیلی، آرش رضاوند، بابک مرادی و مهدی قایدی.

ترکیب نفت مسجدسلیمان:

فرهاد کرمانشاهی، سیروان قربانی، بهروز نوروزی فرد، سعید کریمی، سجاد جعفری، فرید کریمی، محمد بلبلی، مسلم مجدمی، ساسان حسینی، مهران امیری، میرهادی جوان

فرهاد به محمود هم رحم نکرد؛ استقلال همچنان برنده می‌شود

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha