میادین میوه و تره بار تهران تا ظهر عید قربان باز هستند

تهران- ایرنا- تمامی میادین و بازارهای میوه و تره بار تهران، فردا چهارشنبه سی‌ام تیر برابر با عید سعید قربان از ساعت ۸ تا ۱۳ باز و آماده ارائه خدمات به شهروندان هستند.

به گزارش روز سه شنبه سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران و با صدور اطلاعیه‌ای ضمن تبریک به مناسب عید بزرگ قربان، اعلام کرد: ۲۵۳ میدان و بازار میوه و تره بار تهران به منظور رفاه حال شهروندان و تأمین ارزاق و مایحتاج روزانه مراجعه‌کنندگان به این مراکز، از ساعت ۸ صبح تا ساعت یک ظهر فردا، در حال فعالیت خواهند بود .

بر اساس این اطلاعیه، علاوه بر میادین و بازارهای میوه و تره بار شهرداری تهران، ۱۵ جایگاه ثابت و موقت عرضه بهداشتی دام تهران نیز در روز عید قربان از ساعت ۵ بامداد تا ساعت ۱۵، باز و مشغول خدمت‌رسانی و عرضه دام به شهروندان می باشند.

روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران از شهروندان درخواست کرده است تا به منظور حفظ سلامتی خود و سایر شهروندان، هنگام مراجعه به میادین و بازارهای میوه و تره بار و جایگاه‌های عرضه بهداشتی دام، ضمن رعایت نکات بهداشتی و استفاده از ماسک و دستکش، تا جای ممکن فاصله فیزیکی خود را با دیگران حفظ کنند.

هم اینک حدود ۲۹۰بازار میوه و تره بار در سطح تهران دایر است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha