پدافند هوایی روزنه هرگونه نفوذ و تهدید دشمن را مسدود کرده است

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: پدافند هوایی با بهره‌گیری از سامانه‌های پیشرفته، نوین و بومی روزنه هرگونه نفوذ و تهدید از سوی دشمنان اسلام و ایران اسلامی علیه کشور و ملت عزیز ایران را مسدود کرده است.

 به گزارش روز سه شنبه ایرنا از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در جریان بازدید از مناطق پدافندی شمال شرق و شرق کشور، ضمن حضور در گروه پدافند هوایی امیر سرلشکر شهید حسین علائی کاخکی با امام جمعه شهرستان گناباد دیدار و گفت‌وگو کرد.

وی در دیدار با حجت‌الاسلام والمسلمین حسن صادقی‌نسب امام جمعه شهرستان گناباد ضمن گرامیداشت ایام مبارک دهه اول ذی الحجه و تبریک عید سعید قربان، با اشاره به اهمیت ویژه نقش پدافند هوایی در جنگ‌های امروزی و تاثیرگذاری مستقیم بر سرنوشت کشورها و ملت‌ها گفت: پدافند هوایی با بهره‌گیری از سامانه‌های پیشرفته، نوین و بومی روزنه هرگونه نفوذ و تهدید از سوی دشمنان اسلام و ایران اسلامی علیه کشور و ملت عزیز ایران را مسدود کرده و اقتدار همه جانبه ایران اسلامی را برای مردم شریف به ارمغان آورده است.

امام جمعه شهرستان گناباد در این دیدار که فرماندار و رئیس شورای شهر شهرستان گناباد نیز حضور داشتند ضمن ابراز خرسندی از دیدار با کارکنان پدافند هوایی ارتش به نقش تاثیرگذار این نیرو در امنیت آسمان ایران اشاره و خاطرنشان کرد: اقتدار و صلابت نیروی پدافند هوایی ارتش هم در موضوع دفاعی و هم در بحث طرح‌های متعدد همیاری و همدلی با مردم بر همگان آشکار است.

مهندس قربانی فرماندار گناباد ضمن ارائه گزارشی از تعاملات دستگاه‌های مختلف شهرستانی با گروه پدافند هوایی گناباد، بر آمادگی همه جانبه شهرستان به منظور فراهم‌سازی زمینه حضور پراقتدار نیروی پدافند هوایی در این شهرستان تاکید کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha