چهار هزار و ۳۲۲ فقره تسهیلات در بانک سپه استان مرکزی پرداخت شد

اراک - ایرنا - مدیر شعب منطقه مرکزی بانک سپه استان مرکزی گفت: چهار هزار و ۳۲۲ فقره تسهیلات امسال از سوی این استان پرداخت شد.

«امرالله زند» روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ۶ هزار و ۵۲۸ میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال منابع مالی در قالب تسهیلات به بخش‌های مختلف صنعت و معدن، کشاورزی، بازرگانی، ساختمان و مسکن، ازدواج، بهسازی و نوسازی مسکن روستایی، بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) و خدمات پرداخت شد.
وی ادامه داد: ۳۶ میلیارد ۵۷ میلیون ریال این منابع مالی در قالب ۳۴۹ فقره تسهیلات در بخش صنعت و معدن و ۶۳۳ میلیارد و ۱۳۴ میلیون ریال منابع مالی در قالب ۵۳۷ فقره تسهیلات در بخش کشاورزی پرداخت شده‌است.

مدیر شعب منطقه مرکزی بانک سپه استان مرکزی گفت: ۸۵۶ میلیارد و ۴۰۳ میلیون ریال منابع مالی نیز در این مدت در قالب ۳۳۵ فقره تسهیلات در بخش بازرگانی و ۱۰۵ میلیارد و ۶۰۲ میلیون ریال در قالب ۴۸۳ فقره تسهیلات در بخش ساختمان و مسکن پرداخت شده‌ است.

زند افزود: همچنین ۲۳۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال این منابع مالی در قالب ۲۷۶ فقره تسهیلات ازدواج و ۵۶ میلیارد و ۲۵۲ میلیون ریال منابع مالی در قالب ۲۴۸ فقره تسهیلات برای بهسازی و نوسازی مسکن روستایی در استان مرکزی پرداخت شد.

وی ادامه داد: ۱۷ میلیارد و ۹۳۰ میلیون ریال منابع مالی نیز در این مدت در قالب ۴۱ فقره تسهیلات حمایتی به مددجویان کمیته امام خمینی(ره) و بهزیستی استان مرکزی پرداخت شد.

مدیر شعب منطقه مرکزی بانک سپه استان مرکزی گفت: ۳۷۳ میلیارد و ۱۹۹ میلیون ریال این منابع مالی نیز در قالب ۵۵۲ فقره تسهیلات به بخش خدمات استان پرداخت شده‌است.

زند یادآور شد: ۶۸ میلیون دلار در قالب ۱۴۱ فقره تسهیلات ارزی امسال توسط واحد مستقل ارزی اراک پرداخت شد.

وی ادامه داد: واحد مستقل ارزی اراک در سال گذشته در بین واحدهای ارزی بانک‌های سپه کشور رتبه ممتاز را به خود اختصاص دهد.

مدیر شعب منطقه مرکزی بانک سپه استان مرکزی خاطرنشان کرد: جذب منابع بانک سپه استان مرکزی نیز با تلاش و کوشش کارکنان این بانک امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۲ درصد افزایش یافت.

بانک سپه با ۷۹ شعبه در استان مرکزی فعالیت دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha