ورزشکار زنجانی در هفدهمین اردوی آمادگی پاراتیراندازی حضور دارد

زنجان - ایرنا - مسوؤل روابط عمومی هیات ورزش های جانبازان و معلولیان استان زنجان، گفت: رقیه شجاعی از ورزشکاران توانمند این استان در هفدهمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی پاراتیراندازی جانبازان و معلولان حضور دارد.

فرشید استجلو، روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: این مرحله از اردوی آمادگی تیم ملی که از روز گذشته آغاز شده است تا نهم مرداد ماه در کمپ تیم های ملی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولان ایران در تهران، جریان خواهد داشت. 

وی با بیان اینکه این اردو به سرمربیگری حسین امیری و مربیگری زینب آقاعلی اکبری برگزار می‌شود، اظهار داشت: محمد مهدی باقری و فاطمه دادمرزی به ترتیب به عنوان "مهندس سلاح، مهمات و تجهیزات" و "سرپرست" سه ملی پوش حاضر در این اردوی آمادگی را هدایت و همراهی می‌کنند.

استجلو تصریح کرد: ساره جوانمردی و سمیرا ارم، نیز از استان فارس در این اردو حاضر هستند، تصریح کرد: این سه ملی پوش رشته پاراتیراندازی کشورمان به منظور کسب آمادگی بهتر و بیشتر، زیر نظر کادر فنی تمرینات خود را انجام می دهند.

مسوؤل روابط عمومی هیات ورزش‌های جانبازان و معلولین استان زنجان، گفت: شجاعی از ورزشکاران ملی پوش و قهرمان زنجانی فعال در رشته تیراندازی با تفنگ بادی خود را با حضور در این اردوی آمادگی برای بازی های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو آماده می‌کند.

استجلو افزود: این ورزشکار توانمند و صاحب نام زنجان در مسابقات جهانی قهرمانی جانبازان و معلولان جهان که از ۱۶ تا ۲۸ مهر ماه سال ۹۸ در سیدنی استرالیا برگزار شد موفق به کسب سهمیه به منظور شرکت در بازی های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو شده است. 

به گزارش ایرنا، این ورزشکار صاحب نام زنجانی می گوید: پس از آسیب ناگهانی نخاعی بر اثر سانحه رانندگی که بهمن ۹۲ دچار آن شدم، زندگی ام یکباره دستخوش تغییری غیر قابل انتظار قرار گرفت و پس از طی زمانی کوتاه تصمیم گرفتم از میان ۲ انتخابی که پیش رو داشتم، یعنی انزوا و پویایی، دومی را دنبال کنم.

وی اضافه می کند: از سال ۹۵ ورزش معلولین را انتخاب و رشته های مختلفی را تست کردم که از میان آنها تیراندازی برای من مناسب ترین بود که یک علاقه درونی نیز به این رشته ورزشی پیدا کردم.

رقیه شجاعی ادامه داد: از سال ۹۵ ورزش معلولین را انتخاب و رشته های مختلفی را تست کردم که از میان آنها تیراندازی برای من مناسب ترین بود و علاقه درونی نیز به آن پیدا کردم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha