۲۵ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرحهای فامنین اختصاص یافت

همدان- ایرنا- نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: در سفر اخیر محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه به استان همدان ۲۵ میلیارد تومان اعتبار به شهرستان فامنین اختصاص یافت.

به گزارش ایرنا، حمید رضا حاجی بابایی روز سه شنبه در جمع کارکنان فرمانداری فامنین اظهار داشت: پنج میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل ساختمان فرمانداری، پنج میلیارد تومان دیگر برای ساخت مجتمع فرهنگی و هنری فامنین در این سفر تخصیص یافته است.

وی همچنین از تخصیص پنج میلیارد تومان برای تکمیل راه «راستگویان به چهرقان»، ۲ میلیارد تومان برای تکمیل حوزه علمیه فامنین، هفت میلیارد تومان به منظور ساخت فاضلاب و یک میلیارد تومان به منظور شتاب بخشیدن به عملیات اجرایی سالن ورزشی هزار و ۵۰۰ نفری این شهرستان خبر داد.

حاجی بابایی ادامه داد: یکی از نیازهای اصلی این شهرستان بهره برداری از بخش «سی.تی.اسکن» بیمارستان فامنین است که امید می رود با بهره برداری این طرح تا سه ماه آینده مردم این شهرستان نیاز به حضور در سایر نقاط برای دریافت خدمات نباشند.

فرماندار فامنین نیز گفت: تمام روستاهای بالای پنج خانوار این شهرستان دارای برق، گاز، آب آشامیدنی و راه روستایی هستند.

سید مجید شماعی افزود: با پیگیری های نمایندگان شهرستان همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی بیش از ۱۵ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای آبخیزداری در بخش پیشخور هزینه شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha