۱۳۷ میلیارد ریال بودجه به شهرستان محلات اختصاص یافت

خمین- ایرنا - فرماندار شهرستان محلات گفت: ۱۳۷ میلیارد ریال بودجه امسال از محل اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای استانی و ردیف‌های قانون استفاده متوازن از امکانات کشور به این شهرستان اختصاص یافت که نسبت به منابع مالی تخصیصی پارسال ۱۰۰ درصد رشد دارد.

«محمدرضا ناظری» روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای استانی برای این شهرستان امسال ۴۳ میلیارد ریال است که ۳۸ میلیارد ریال آن به کمیته برنامه‌ریزی شهرستان تخصیص یافته و بقیه مربوط به الزامات قانونی است. 

وی اظهارداشت: ۹۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال از بودجه امسال شهرستان محلات مربوط به اعتبارات متوازن است.
فرماندار محلات گفت: ۱۰۰ میلیارد ریال به‌منظور ایجاد و تکمیل طرح های عمرانی در مناطق روستایی به بسیج سازنگی شهرستان تخصیص یافته است.
ناظری با اشاره به تخصیص اعتبار به ۹ طرح عمرانی در محلات، ادامه داد: پنج میلیارد ریال برای تکمیل عملیات زیربنایی شهرک ماهیان زینتی، سه میلیارد ریال برای کارگاه‌های هنرستان مصطفی خمینی، ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال برای تکمیل مدرسه در مسکن مهر و هشت میلیارد ریال برای راه‌های روستایی این شهرستان تخصیص یافته است.
وی، تکمیل پایگاه آزادگان محلات با ۶ میلیارد ریال، تکمیل یادمان شهدای گمنام با یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، بهسازی و احیای قنوات با ۱۰ میلیارد ریال، اجرای طرح‌های روستایی با چهار میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال و آبرسانی با ۱۳ میلیار ریال را از دیگر طرح‌های اعتبار گرفته در بودجه امسال این شهرستان عنوان کرد.
فرماندار محلات با انتقاد از توزیع اعتبارات شهرستان‌ها براساس فصل‌بندی افزود: در فصل فرهنگی تنها ۱۰۰ میلیون ریال به هریک از دستگاه های فرهنگی تخصیص یافته است که رقمی ناچیز محسوب می‌شود.
محلات با ۵۵ هزار و ۳۸۱ نفر جمعیت در جنوب استان مرکزی است.   

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha