۶والیبالیست ناشنوا و کم‌شنوا از آذربایجان‌غربی راهی اردوی تیم ملی شدند

ارومیه- ایرنا- رییس هیات ورزشی ناشنوایان آذربایجان غربی گفت: ۶ والیبالیست از این استان به اردوی دوم تیم ملی ناشنوایان و کم شنوایان کشور دعوت شدند.

عبدالسلام معروفی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: دومین مرحله اردوی ارزیابی و انتخابی تیم ملی والیبال ناشنوا و کم‌شنوای آقایان جهت اعزام به مسابقات قهرمانی جهان ٢٠٢١ ایتالیا طی روزهای اول تا دوازدهم برگزار خواهدشد.

وی افزود: برای این اردو "رسا ملک زاده"، "رامز مجرد"، "امیر افخمی سرایی"، "آرام داداش خانی" ، "احمد بهادری" و "جعفر علیزاده" از استان آذربایجان‌غربی دعوت شده‌اند.

رییس هیات ورزش های ناشنوایان آذربایجان‌غربی خواستار توجه و حمایت بیشتر مسوولان و رفع تبعیض‌ها بین ورزشکاران و و قهرمانان ناشنوا و کم‌شنوا با سایر ورزشکاران شد و گفت: رشد و پیشرفت ورزش ناشنوایان و کم شنوایان استان آذربایجان‌غربی در چند سال گذشته و عملکرد قابل قبول ورزشکاران استان محسوس بوده و همواره در اردو تیم‌های ملی رشته‌های مختلف حضور داشته‌اند و نیازمند توجه بیشتر هستند.

گفتنی است تیم والیبال ناشنوایان آذربایجان غربی سال ٩٨ و در جریان مسابقات کشوری موفق به کسب مقام سوم قهرمانی این ماراتن در سطح کشور شده بود.

اردیبهشت ماه سال جاری نیز، سه ورزشکار استان جهت حضور در سومین مرحله اردوی ارزیابی و انتخابی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان و فرنگی جهت اعزام به مسابقات قهرمانی جهان کشتی ناشنوایان ٢٠٢١ دعوت شدند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha