وزیر فرهنگ در پیامی درگذشت «مجتبی گلستانی» را تسلیت گفت

تهران- ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت «مجتبی گلستانی» نویسنده و منتقد ادبی و خالق اثر واسازی متون جلال آل‌احمد را تسلیت گفت.

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سیدعباس صالحی در پیامی درگذشت مجتبی گلستانی نوشت: خبر درگذشت نویسنده جوان و منتقد ادبی، مرحوم مجتبی گلستانی موجب تاثر شد. با تسلیت فقدان این مترجم و نویسنده فرهیخته به خانواده و دوستان آن مرحوم، از خداوند منان برای روح آن عزیز سفرکرده آرامش و آمرزش و برای بازماندگان محترم صبر و بردباری آرزومندم.

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا، مجتبی گلستانی، نویسنده و منتقد ادبی و خالق اثر واسازی متون جلال آل‌احمد، که به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان فیروزآبادی در شهرری بستری بود، صبح روز دوشنبه ( ۲۸ تیرماه) در سن ۴۰سالگی از دنیا رفت.

مجتبی گلستانی متولد سال ۱۳۶۰ نویسنده، مترجم و پژوهشگر حوزه فلسفه و نقد ادبی، دارای مدرک دکتری فلسفه‌ اخلاق بود. او در قامت کارشناس ارشد حوزه فلسفه، اندیشه و نقد ادبی با رادیو همکاری داشت.

از جمله کتاب‌های زنده‌نام گلستانی می توان به  واسازی متون جلال آل‌احمد و درآمدی تصویری بر اخلاق  اشاره کرد که کتاب واسازی متون جلال آل‌احمد وی با نقد و تحسین مثبت کارشناسان حوزه پژوهش‌های ادبی مواجه شده بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha