۸۰ درصد مراجعه‌کنندگان به بیمارستان گناوه کرونایی هستند

گناوه - ایرنا - رئیس بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه گفت: روند ابتلا به بیماری کووید ۱۹ در این شهرستان به شدت درحال افزایش است و ۸۰ درصد مراجعه کنندگان به این بیمارستان مبتلا به ویروس کرونایی هستند.

دکتر محمدعلی دریانورد روز سه شنبه به خبرنگاران این شهرستان اعلام کرد: باتوجه به اینکه در  پیک پنجم ویروس کرونا قرار داریم، تعداد زیادی از اهالی این شهرستان درگیر آن شده‌اند و روزانه به بیمارستان مراجعه می‌کنند.

وی اظهارداشت: بیشتر مبتلایان به کرونا در این شهرستان از سوش جدید (دلتا) هستند که شیوع و سرایت و مرگ ومیر آن زیاد است و باید همشهریان رعایت پروتکل های بهداشتی را بجد در دستورکار د قرار دهند.

رئیس بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه گفت: باتوجه به اینکه بیمارستان با روند افزایشی بیماران کرونایی مواجه شده است، بناچار بخش جدیدی را افتتاح و به درمان و بستری اختصاص داده‌ایم.

وی از مردم این شهرستان خواست بجد نکات  بهداشتی را با توجه روند صعودی این بیماری رعایت کنند، تا بعد از واکسیناسیون این ویروس در دنیا و ایران ریشه‌کن شود.

دریانورد بیان کرد: پرهیز از دورهمی و تجمع‌ها از جمله در مراسم تشییع جنازه‌ها و عروسی، استفاده از ماسک، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و حضور نیافتن در اماکن شلوغ و بازار بجز در موارد ضروری از نکات مهم است که شهروندان باید ملزم به رعایت آن شوند.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر دارای دو بیمارستان است و در وضعیت حاد قرمز کرونایی قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha