نتیجه دیدار فوتبال قشقایی شیراز و پارس جم جنوبی بوشهر مساوی شد

شیراز-ایرنا- دیدار تیم‌های شهدای قشقایی شیراز و پارس جم جنوبی در آخرین هفته از رقابت‌های فوتبال دسته یک کشور جام آزادگان با تساوی پایان یافت.

به گزارش خبرنگار ایرنا، این بازی که شامگاه دوشنبه از هفته سی و چهارم این رقابت ها در ورزشگاه پارس شیراز برگزار شد هر ۲ تیم به تساوی بدون گل دست یافتند.

بازی با برتری تیم قشقایی آغاز شد و اعضای تیم نشان دادند می خواهند یکی دیگر از تیم های مطرح  را متوقف کنند و همچنان به عنوان غول کش کارشان را در لیگ پایان دهند.

برتری شاگردان داریوش هرمزی سرمربی تیم قشقایی در نیمه نخست کاملا مشهود بود آنها در این بازی هافبک های تیم پارس جم را از کار انداختند و اجازه بازی سازی به آنها ندادند.

تیم میزبان در نیمه نخست چندین فرصت خوب برای گلزنی داشت اما با دفاع فشرده تیم میهمان روبرو شد و نتوانست به گل برسد.

اعتقاد تیم قشقایی به پنالتی  

مهاجم تیم میزبان در دقیقه ۴۰  توسط مدافع تیم پارس جم درون محوطه ۱۸ قدم با خطا متوقف شد و در حالی که بازیکنان تیم قشقایی منتظر سوت داور برای اعلام پنالتی بودند اما این اتفاق نیفتاد و اعتراض کادر فنی و بازیکنان تیم میزبان هم ره به جایی نبرد.

نیمه دوم هم تیم میزبان بازی را بهتر شروع کرد و اشتیاق زیادی برای گلزنی داشت، در حالی که تیم قشقایی بهتر بازی می کرد تیم میهمان در دقیقه ۷۹ با ضربه علی فاتح انجیرکی تیر دروازه تیم قشقایی را به لرزه درآورد.

در دقایق باقی مانده این دیدار تیم قشقایی صاحب ۲ فرصت خوب گلزنی شد که با بیدقتی مهاجمان این تیم از دست رفت تا این بازی بدون ردو بدل شدن گلی پایان یابد.

 با پایان یافتن هفته آخر لیگ دسته یک فوتبال تیم فجر شهید سپاسی با ۶۰ امتیاز قهرمان شد و جواز حضور در لیگ برتر را کسب کرد، تیم هوادار هم با همین تعدد امتیاز و تفاضل گل کمتر دوم شد و این تیم هم به لیگ برتر صعود کرد و تیم بادران تهران ۶۰ امتیازی شد و به مقام سوم بسنده کرد و به لیگ برتر نرسید.

تیم قشقایی هم با ۴۲ امتیاز در رده چهاردهم ایستاد.

در رقابت های فرسایشی فوتبال دسته یک کشور ۱۸ تیم شرکت داشتندو  پس از انجام ۳۴ بازی تیم های فجر سپاسی و هوادار تهران  به ترتیب با کسب عنوان قهرمانی و نایب قهرمانی  به لیگ برتر دوره بیست و یکم صعود کردند و سه تیم انتهای جدول هم راهی دسته دوم می شوند.

چوکا تالش، نود ارومیه و گل ریحان البرز هم به دسته دوم سقوط کردند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha