نمکی عید قربان را به وزرای بهداشت کشورهای اسلامی تبریک گفت

تهران - ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی فرارسیدن عید سعید قربان را به وزرای بهداشت کشورهای اسلامی تبریک گفت و اظهار کرد: عید قربان، یادآور قربانی کردن خواسته ها و امیال بشری برای کسب رضای حق تعالی، روز وفاداری، اتحاد، دوستی، برادری و فداکاری میان امت اسلامی در گوشه و کنار دنیا است.

به گزارش ایرنا از وبدا، سعید نمکی خطاب در این پیام تبریک تصریح کرد: تبریکات صمیمانه اینجانب را به مناسبت فرارسیدن عید بزرگ قربان را حضور جنابعالی و ملت بزرگ کشورتان اعلام می دارم. عید قربان، یادآور قربانی نمودن خواسته ها و امیال بشری برای کسب رضای حق تعالی، روز وفاداری، اتحاد، دوستی، برادری و فداکاری میان امت اسلامی در گوشه و کنار دنیا می باشد.

وی افزود : امسال در حالی این عید بزرگ را جشن می گیریم که علیرغم گذشت بیش از یک سال، غالب کشورهای اسلامی هنوز درگیر چالش مقابله با بیماری همه گیرCOVID-۱۹ هستند. لذا؛ ضروری است، جهت کنترل و مهار این بیماری مهلک و غلبه بر این بحران جهانی، کشورهای اسلامی بیش از هر زمانی متحد گردیده و همبستگی میان خود را افزایش داده، تا سلامت و رفاه را برای مردم جهان خصوصاً ملل مسلمان به ارمغان آورند.

نمکی ادامه داد: امیدوارم به برکت این عید بزرگ، تلاشهای مشترک کشورها نتایج موثری را در پی داشته و  موجب ارتقای سلامت امت اسلامی گردد.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha