۲ هزار واحد مسکونی محرومین در زنجان با حضور نوبخت به بهره برداری رسید

زنجان - ایرنا - ۲ هزار واحد مسکن محرومین بنیاد مسکن استان زنجان با حضور معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه در شهرستان سلطانیه به بهره برداری رسید.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان روز دوشنبه در مراسم افتتاحیه این واحدها در سلطانیه به خبرنگاران گفت: ۲ هزار واحد مسکونی محرومین( تفاهم نامه مشترک بین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، استانداری و سازمان مدیریت و برنامه ریزی ) در استان با اعتباری بالغ بر ۱۶۰ میلیارد تومان و باهدف ایجاد سرپناهی امن و خدمت به محرومین افتتاح احداث شد.

رضا خواجه ای اضافه کرد: با توجه به برگزاری کنگره سه هزارو ۵۳۵ شهید استان، تمامی واحدهای مسکونی مقاوم سازی شده و محرومین که از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به بهره برداری رسیده به نام این شهدا نامگذاری شده است.

این مسوول ادامه داد: برای احداث ۲ هزار واحد مسکونی محرومین در استان زنجان، ۱۶۰ میلیارد تومان تسهیلات در نظر گرفته شده بود که از این میزان ۶۰ میلیارد تومان بلاعوض بوده است.

وی خاطرنشان کرد: برای ساخت هر واحد مسکونی ۵۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه با کارمزد ۵ درصد و ۳۰ میلیون تومان نیز تسهیلات بلاعوض از سوی بنیاد مسکن استان و با همکاری بانک های عامل پرداخت شده است.

در این مراسم واحد مسکونی به مساحت ۶۰ مترمربع و به نام شهید "مسعود منتجبی" افتتاح شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha