فکری در فکر تکرار مقابل فرهاد؛ استقلال در جستجوی چهارمین برد

تهران- ایرنا- محمود فکری فصل قبل در تقابل با فرهاد مجیدی به تساوی یک بر یک رسید و حالا برای بقا، نیاز به تکرار ماجرای لیگ نوزدهم دارد.

به گزارش ایرنا، هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران با برگزاری هشت دیدار به صورت همزمان برگزار می‌شود و در یکی از بازی‌ها، تیم‌های استقلال تهران و نفت مسجدسلیمان باید در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر بروند.

آبی‌پوشان تهرانی در حال حاضر با ۵۰ امتیاز در رده سوم جدول رده بندی جای دارد و نفت مسجدسلیمان با ۲۸ امتیاز در رده سیزدهم قرار گرفته است. حساسیت این بازی برای تیم میهمان بیشتر است. شاگردان محمود فکری برای از بین بردن خطر سقوط نیاز به گرفتن حداقل امتیاز از استقلال دارند.

این ۲ تیم تا به حال پنج مرتبه با یکدیگر در لیگ برتر فوتبال ایران رقابت داشته‌اند که سه پیروزی برای استقلال و ۲ تساوی به بار آمده و نماینده شهر اولین‌ها موفق به ثبت برد مقابل رقیب تهرانی خود نشده است. در این پنج بازی هفت گل برای آبی‌پوشان و چهار گل برای تیم مسجدسلیمانی به ثمر رسیده است.

استقلال برای سومین بار در ورزشگاه‌ آزادی باید از حریف خود پذیرایی کند. در ۲ بازی قبلی ۲ پیروزی مشابه ۲ بر یک به دست آمده است. نفت تا به حال در تهران موفق به گرفتن امتیاز از استقلال نشده و همیشه به عنوان تیم بازنده از میدان خارج شده است. البته فکری فصل قبل در قامت سرمربی نساجی موفق شد در تهران مقابل تیم فرهاد مجیدی به تساوی ارزشمندی برسد.

مهدی قایدی با به ثمر رساندن سه گل، بهترین گلزن تقابل‌های این ۲ تیم است. اللهیار صیادمنش، حکیم نصاری، علی کریمی، حامد نورمحمدی، ارسلان مطهری، آرمان قاسمی، سیدحسین حسینی و وریا غفوری دیگر نفراتی هستند که تا به حال در جدال استقلال و نفت گلزنی کرده‌اند. البته حسینی زننده یک گل به خودی بود.

استقلال در هشت بازی اخیر خود شکستی نداشته و به هفت برد رسیده است. در سوی مقابل نفت در پنج دیدار گذشته‌اش چهار شکست و یک تساوی داشته و به بردی دست پیدا نکرده است. باید دید پس از تساوی یک بر یک در دیدار رفت حالا این بار سرنوشت جدال آبی های پایتخت و نماینده مسجدسلیمان با چه نتیجه‌ای خاتمه پیدا می‌کند.

فکری در فکر تکرار مقابل فرهاد؛ استقلال در جستجوی چهارمین برد

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha