زیرساخت‌های فوتسال شاهرود برای برپایی اردوهای تدارکاتی مناسب است

شاهرود- ایرنا- رئیس هیات فوتبال شهرستان شاهرود گفت: زیرساخت‌های مناسب فوتسال در شاهرود برای برپایی اردوهای تدارکاتی تیم‌های بزرگ و پیشرفت دانش فنی مربیان و بازیکنان استان سمنان مناسب است.

اکبر یوسف زاده روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا به برپایی اردوی چند تیم از استان های دیگر در شاهرود افزود: برگزاری اردو و دیدارهای دوستانه بین تیم های فوتسال تیام شاهرود و تیم لیگ برتری فردوس قم و همچنین کلاس دانش افزایی بازیکنان و مربیان شهرستان در این راستا انجام شد.

وی با بیان اینکه این اردوی تدارکاتی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا ، آمادگی بدنی بازیکنان را افزایش داد  و شناخت  ذهنی آنان را به دنبال داشت، ادامه داد: بازیکنان تیم نوجوانان شاهرود حاضر در مسابقات مناطق کشور هم که به مرحله نهایی صعود کرده اند، زیر نظر مربیان و کادر فنی تیم فردوس قم آموزش هایی را فرا گرفتند.

به گفته وی، تیم تیام شاهرود ۲ بازی دوستانه با تیم فردوس قم برگزار کرد که بازی نخست با نتیجه سه بر سه مساوی پایان یافت و بازی دوم با نتیجه ۶ بر صفر به سود نماینده قم به اتمام رسید.

وی تاکید کرد: تیم لیگ برتری فوتسال فردوس قم با سرمربی گری  علی زندی پور  از دوشنبه هفته گذشته به مدت پنج روز در شاهرود اردو برپا کرد.

رئیس هیات فوتبال شاهرود گفت: تیم فوتبال امید پرسپولیس نیز در شاهرود اردوی یک هفته ای تا روز جمعه هفته جاری برگزار می کند.

یوسف زاده با اشاره به اینکه مجموعه زمین چمن دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود یکی از ظرفیت های خوب فوتبال برای رونق این رشته ورزشی است ، افزود: تمرینات تیم فوتبال امید پرسپولیس تهران در چمن ورزشگاه دانشگاه آزاد اسلامی این شهر آغاز شده است.

به گفته وی، دیدار دوستانه تیم امید پرسپولیس تهران با تیم امید شرکت سیمان شاهرود ساعت ۱۸ امروز در مجموعه ورزشی دانشگاه آزاد این شهر انجام می شود.

یوسف زاده تاکید کرد: گفت و گو هایی با اسماعیل هلالی سرمربی تیم امید پرسپولیس برای تست و استعداد یابی نوجوانان و نونهالان با حضور ۱۰۰ بازیکن انتخاب شده  از رده های مختلف سنی  و باشگاه های مقاومت فجر ، سابقون ، سیمان ، آینده سازان انجام شد.

رئیس هیات فوتبال شهرستان شاهرود گفت: استعدادیابی نوجوانان و نونهالان شاهرود در ورزشگاه تختی انجام خواهد شد.

یوسف زاده با بیان اینکه  فوتبال این شهرستان در حال حاضر با  ۲۵ تیم در رده های مختلف سنی  فعال است، اظهار داشت : ۲۰ تیم فوتسال حرفه ای در شاهرود و استان سمنان فعالیت دارند.

به گفته وی، تیم فوتسال نوجوانان شاهرود در لیگ برتر، تیم پیمان در لیگ دسته ۲ بزرگسالان و تیم آراد در لیگ جوانان ایران حضور دارند.

رییس هیات فوتبال شاهرود گفت: با پیگیری ها و برنامه ریزی انجام شده ۱۲۰ دانش آموز دختر این شهر در تیم های فوتسال حرفه ای آموزش می بینند.

یوسف زاده ابراز داشت: تعداد باشگاه های بانوان در این رشته از یک به چهار باشگاه افزایش یافته است.

رییس هیات فوتبال شاهرود گفت: ۲ مدرسه فوتبال در استعدادیابی و پرورش ورزشکاران این رشته در شاهرود فعال است و سه مدرسه دیگر نیز در آینده نزدیک تاسیس خواهد شد.

یوسف زاده افزود: ۲ تیم فوتسال بزرگسالان بانوان پردیس مغان و دانشگاه صنعتی این شهر در استان سمنان و در مرحله نهایی دانشگاه های کشور حضور دارند.

شهرستان شاهرود زمین چمن ورزشگاه تختی را به عنوان بزرگترین و بهترین زمین خود دارد ، همچنین  دانشگاه های صنعتی و آزاد اسلامی این شهر نیز دارای مجموعه های ورزشی مناسبی هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha