تجلیل از مقام شهدا

تهران _ ایرنا _ معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و رئیس سازمان حج و زیارت در بازدید از موزه شهدا از مقام شهدای هشت سال دفاع مقدس، شهدای روحانی، شهدای ترور و شهدای منا تقدیر و تجلیل کردند.

به گزارش ایرنا از «ایثار»،  سعید اوحدی در آستانه عیدسعید قربان به همراه حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالفتاح نواب، نماینده ولی فقیه در امور حج و  زیارت و علیرضا رشیدیان، رئیس سازمان حج و زیارت از موزه شهدا بازدید کرد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در این بازدید ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای منا گفت: شهدای منا به درجه‌ای از معنویت رسیده بودند که ظرفیت مادی این دنیا را نداشتند و وقتی خاطرات آن‌ها را مرور می‌کنیم متوجه می‌شویم که به زمان شهادت خود پی برده بودند.

اوحدی عنوان کرد: زیباترین ظرفیت معنوی انسان در دنیا زمانی است که به سفر حج و خانه خدا مشرف شده باشد. بعد از زیارت عرفه تمام گناهان انسان بخشوده می‌شود و به همین دلیل شهدای منا از جایگاه معنوی بالایی برخوردار بودند و توفیق این را داشتند که بعد از سفر حج به شهادت رسیدند.

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، نماینده ولی فقیه در امور حج و  زیارت و رئیس سازمان حج و زیارت در بازدید از غرفه‌های مختلف این موزه از جمله شهدای روحانی، شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای ترور ضمن گرامی داشت یاد و خاطره این شهدا از مقام شامخ شهدا تجلیل و تقدیر کردند.

سردار یعقوب سلیمانی معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران در این بازدید میهمانان را همراهی کردند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha