کمیسیون امنیت ملی شرایط سیستان و بلوچستان در افزایش کرونا را بررسی کرد

تهران - ایرنا - سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از بررسی شرایط استان سیستان و بلوچستان درباره میزان شیوع ویروس کرونا در این کمیسیون خبر داد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، ‌ «محمود عباس زاده مشکینی» در توضیح نشست روز یکشنبه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به خبرنگاران گفت: در جلسه امروز نماینده وزارت کشور پیرامون وضعیت استان سیستان و بلوچستان از نظر میزان ابتلاء مردم به ویروس کرونا، ظرفیت بیمارستان‌ها و درمانگاه‌های استان برای درمان و نحوه مقابله با این ویروس گزارشی ارائه داد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: پس از ارائه گزارش و بررسی‌هایی که درباره امکانات استان سیستان و بلوچستان صورت گرفت، مقرر شد برای رفع کمبودها و مشکلات موجود در این استان، کمیسیون بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان کمیسیون تخصصی اقدامات و پیگیری لازم را انجام دهد.

وی با اشاره به طرح نمایندگان مجلس برای ساماندهی فعالیت گروه‌های جهادی در بسیج سازندگی نیز گفت: این طرح  در جلسه امروز بررسی شد و موادی از آن به تصویب اعضا رسید.

مشکینی خاطرنشان شد: همچنین مقرر شد در نخستین جلسه هفته آتی کمیسیون آخرین تحولات افغانستان با حضور نمایندگان نهادها و دستگاه‌های مربوطه بحث و بررسی شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha