تردد مسافران با اتوبوس از پایانه مرزی بیله‌سوار از سر گرفته شد

اردبیل - ایرنا - مدیر پایانه مرزی بیله‌سوار مغان گفت: اولین ورود و خروج اتوبوس حامل مسافران آذری از پایانه مرزی بیله‌سوار به مقصد نخجوان و باکو با انجام تست‌های کرونا و با همکاری شبکه بهداشت و درمان این شهرستان انجام شد.

لطف‌الله بابایی صبح روز یکشنبه در گفت گو با ایرنا اظهارکرد: ۲ دستگاه اتوبوس ایرانی و آذری با تعداد ۲۱ مسافر ترانزیتی جهت حمل مسافر به نخجوان وارد پایانه مرزی بیله‌سوار و همچنین ۲ دستگاه اتوبوس ایرانی و آذری با تعداد ۶۰ مسافر از نخجوان به طرف باکو صبح امروز از پایانه مرزی بیله‌سوار  خارج شدند.

وی افزود: در درب مرزی ورودی اکیپ شبکه بهداشت و درمان بیله سوار ضمن تست کرونا با رعایت سایر مقررات بهداشتی حضور یافته و اقدامات لازم را در این زمینه انجام می دهند

مدیر پایانه مرزی بیله‌سوار بیان کرد: خروج مسافر با اتوبوس از پایانه مسافربری مرز بیله‌سوار با توجه به شیوع ویروس کرونا از سال گذشته متوقف شده بود.

تردد زمینی بین باکو و جمهوری خودمختار نخجوان از طریق مسیر ایران و با ورود اتوبوس و کامیون‌های جمهوری آذربایجان از پایانه مرزی بیله‌سوار مغان صورت می‌گیرد.

 بیله‌سوار در شمال اردبیل و در همسایگی جمهوری آذربایجان قرار دارد، تنها گمرک و پایانه مرزی استان اردبیل در این شهرستان واقع است. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha