۲۸ تیر ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۴۳
کد خبرنگار: 1827
کد خبر: 84407150
۱ نفر

برچسب‌ها

بوستان پارسیان در کرمان افتتاح شد

کرمان - ایرنا - بوستان پارسیان واقع در بلوار پزشک تقاطع بلوار شهید احمد هدایت، در پنجاه‌وششمین هفته از پویش افتتاح شهرداری کرمان، با شعار هر هفته یک افتتاح روز دوشنبه به بهره‌برداری رسید.

به گزارش دریافتی ایرنا، شهردار کرمان در آیین افتتاح این بوستان با حضور رئیس و اعضای شورا و جمعی از مدیران افزود: بوستان پارسیان به مساحت چهار هزار و ۳۰۰ مترمربع در بلوار پزشک، تقاطع بلوار شهید احمد هدایت با امکاناتی از جمله ست تندرستی، آب‌نما و آلاچیق احداث شده است.

سیدمهران عالم‌زاده با اشاره به آغاز ساختِ بوستان پارسیان از زمستان سال گذشته، اظهار داشت: فضاهای سبز و بوستان‌های محله‌ای نقش مؤثری در ایجاد خاطره جمعی، افزایش حس تعلق شهروندان به محله و جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنند، افزایش امنیت و کاهش جرائم دارد و بستری برای انجام تعاملات اجتماعی است. 

وی خاطرنشان کرد: در این دوره از مدیریت شهری، برای افزایش بوستان‌ها و فضاهای سبز شهری و توزیع عادلانه و متناسب این امکانات و خدمات در مناطق مختلف شهری، تلاش ویژه‌ای شد.

شهردار کرمان اضافه کرد: پویش افتتاح شهرداری کرمان تا پایان این دوره از مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر کرمان ادامه دارد.

۲ بوستان در شهرک الغدیر احداث می شود

شهردار منطقه دو کرمان نیز در این آیین عنوان کرد: ۲ بوستان دیگر به مساحت هشت هزار و ۶ هزار و ۳۰۰ مترمربع در ۲ نقطه از شهرک الغدیر در حال ساخت است.

رضا خیاط‌زاده با اشاره به تکمیل پیاده‌راه واقع در بزرگراه سپهبد شهید حاج‌قاسم سلیمانی، جنب بیمارستان شفا به مساحت ۲ هزار مترمربع، از بهره‌برداری از این پیاده‌راه در آینده نزدیک خبر داد.

شهردار کرمان و شهردار منطقه ۲ در حاشیه آیین افتتاح بوستان پارسیان از نزدیک با چند تن از اهالی ساکن در این محدوده صحبت کردند و در جریان مسایل و مشکلات آن‌ها قرار گرفتند.

بیش از یک سال از آغاز پویش افتتاح شهرداری کرمان می‌گذرد و ۵۶ هفته به‌طور مداوم هر هفته یک پروژه جدید شهری، زیربنایی، خدماتی، فرهنگی و اجتماعی به شهروندان کرمانی تقدیم شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha